47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вихованці ЛУФК Горлова, Міщук і Вергелес візьмуть участь у чемпіонаті Європи


         27 українських спортсменів візьмуть участь у чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное, який на найближчих вихідних 14-16 липня 2017р. відбудеться у м. Пловдиві (Болгарія).
В їх числі і троє вихованців Львівського училища фізичної культури. Це Анастасія Горлова, Тарас Міщук (обидвоє 2015р.в.) і Віталій Вергелес ( вип.2007р.).
Анастасія Горлова (на фото) разом з полтавкою Марією Кічасовою виборюватиме медалі у байдарці-двійці на 200м. Тарас Міщук разом хмельничанином Дмитром Янчуком змагатиметься у каное-двійці на 500 і 1000м, а Віталій Вергелес заявлений у каное-четвірці на 1000м та разом з полтавцем Денисом Камериловим – у каное-двійці на 200м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
20-21 квітня відбудуться вступні іспити з велоспорту на велотреку СКА, та з водного поло в басейні Динамо


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники ЛУФК роз’їхалися по збірнихПодвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонатіВіталій Вергелес – бронзовий призер чемпіонату світу з веслуванняАндрухів і Кушнірук набували досвіду на топових змаганняхКушнірук і Андрухів стартують на ЄМОФ Анастасія Горлова – чемпіонка Європи, у Міщука – «Бронза»Вихованці ЛУФК Горлова, Міщук і Вергелес візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиУспішні виступи вихованців ЛУФК на національному чемпіонаті з веслуванняІ веслувальники ЛУФК найкращі в УкраїніДо європейської медалі Горлова не дотягнула 0,896секНа молодіжному чемпіонаті з веслування відзначилися Горлова, Нагорний та МазовськийЗоряна Михальська – чемпіонка України з веслувального марафонуАнастасія Горлова – переможниця Кубка світу з веслуванняІлона Кушнірук перемогла на національному відборі на ЄЮОФАндрухів і Озимок – чемпіони України серед юніорів