47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Кушнірук і Андрухів стартують на ЄМОФ


         З 22 до 30 липня 2017 року у м. Дьйор (Угорщина) відбудеться XIV Європейський молодіжний олімпійський фестиваль (ЄМОФ), участь у якому візьмуть понад 3 тис. юних атлетів у віці до 18 років з 50 країн старого кантиненту.
Змагання фестивалю пройдуть з десяти видів спорту : спортивної гімнастики, легкої атлетики, плавання, боротьби дзюдо, веслування н6а байдарках і каное, велоспорту (шосе), баскетболу, гандболу і тенісу.
Українські спортсмени візьмуть участь у шести видах ( за виключенням спортивних ігор). В складі делегації 44 особи, серед них учні одинадцятикласники Львівського училища фізичної культури Ілона Кушнірук ( на фото) та Максим Андрухів.
Ілона змагатиметься у веслуванні на байдарках, Максим побіжить 110м з бар’єрами.
Одним з тренерів веслувальної команди буде вчитель зі спорту училища Михайло Поцюрко
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Подвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонатіВіталій Вергелес – бронзовий призер чемпіонату світу з веслуванняАндрухів і Кушнірук набували досвіду на топових змаганняхКушнірук і Андрухів стартують на ЄМОФ Анастасія Горлова – чемпіонка Європи, у Міщука – «Бронза»Вихованці ЛУФК Горлова, Міщук і Вергелес візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиУспішні виступи вихованців ЛУФК на національному чемпіонаті з веслуванняІ веслувальники ЛУФК найкращі в УкраїніДо європейської медалі Горлова не дотягнула 0,896секНа молодіжному чемпіонаті з веслування відзначилися Горлова, Нагорний та МазовськийЗоряна Михальська – чемпіонка України з веслувального марафонуАнастасія Горлова – переможниця Кубка світу з веслуванняІлона Кушнірук перемогла на національному відборі на ЄЮОФАндрухів і Озимок – чемпіони України серед юніорівДо блискучого виступу українців на Кубку світу доклалися Міщук і Горлова