48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Кушнірук і Андрухів стартують на ЄМОФ


         З 22 до 30 липня 2017 року у м. Дьйор (Угорщина) відбудеться XIV Європейський молодіжний олімпійський фестиваль (ЄМОФ), участь у якому візьмуть понад 3 тис. юних атлетів у віці до 18 років з 50 країн старого кантиненту.
Змагання фестивалю пройдуть з десяти видів спорту : спортивної гімнастики, легкої атлетики, плавання, боротьби дзюдо, веслування н6а байдарках і каное, велоспорту (шосе), баскетболу, гандболу і тенісу.
Українські спортсмени візьмуть участь у шести видах ( за виключенням спортивних ігор). В складі делегації 44 особи, серед них учні одинадцятикласники Львівського училища фізичної культури Ілона Кушнірук ( на фото) та Максим Андрухів.
Ілона змагатиметься у веслуванні на байдарках, Максим побіжить 110м з бар’єрами.
Одним з тренерів веслувальної команди буде вчитель зі спорту училища Михайло Поцюрко
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду