48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Подвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонаті


      У м. Полтаві 16-20 серпня 2017р. відбувся командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное.
У перегонах на каное-четвірках на дистанцію 200м бронзові медалі чемпіонату вибороли студенти Львівського училища фізичної культури Дмитро Озимок (І курс) та Кирило Федечко (ІІ курс). Асистували хлопцям львів’яни Станіслав Костра та Роман Штикало. На дистанції 1000м львівський екіпаж фінішував четвертим.
На дистанції 500м Дмитро Озимок (на фото) повторив свій «бронзовий» успіх разом з Кострою, Станіславом Львовом та Володимиром Бородульком.
Учениця 11 класу училища Іванна Андрухів разом з третьокурсницею Софією Коваль посіла 4 місце у перегонах на двомісних байдарках на 200м та 6 місце у одномісному човні на 500м.
Екіпаж чотиримісної байдарки у складі Андрухів, Коваль, Зоряни Михальської (ІІ курс) та Ольги Шостак (вип.2015р.) двічі приходив на фініш четвертим на дистанціях 200 і 500м. Дівчата посіли також п’яте місце у естафеті К-14х500м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду