Веслування на байдарках і каное : Фурор веслувальників ЛУФК на юніорському чемпіонаті

15 золотих, 8 срібних, 4 бронзові медалі вибороли учні і студенти Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів, який 18-20 травня 2018р. відбувся у м.Дніпрі.
Чотириразовим чемпіоном України став студент І курсу Дмитро Озимок. Дмитро переміг як у каное-одиночці, так і у складі екіпажу каное-четвірок на 200 і 500м.
Три золоті нагороди в активі учениці 11 класу Ілони Кушнірук. Ілона фінішувала першою у байдарці-одиночці на 200 і 500м та у байдарці-четвірці на 500м. Окрім того, разом з Ельвірою Гришаковою з Дніпра талановита веслярка показала другий результат у байдарці-двійці на 500м.
Справжнім королем спринту став у Дніпрі однокласник Кушнірук Юрій Зуб. Юрій не мав собі рівних на дистанції 200м і у одномісному човні, і в двомісній і в чотиримісній байдарці. На дистанції 500м у Юрія срібна відзнака.
Ще одна одинадцятикласниця Іванна Андрухів посіла І місце у байдарці-двіці та у байдарці-четвірці на 500м. У байдарці-одиночці на 1000м у Іванни ІІ місце, а на 500м – третє.
Чемпіонками України у байдарці-четвірці на 200м стали учениці 11 класу Марта Жеплінська, Тетяна Степаненкова, Юлія Сидоренко. На дистанції 1000м у дівчат срібні нагород: у Марти в байдарці-четвірці, а у Тетяни і Юлії – у байдарці-двійці. Тетяна Степаненкова – бронзова призерка у двомісній байдарці на 200м.
Стрімко увірвалась у юніорську еліту каноїстка Валерія Терета (11кл.). Валерія – срібна медалістка у перегонах на одномісному човні на 200м та у двомісному – на 200 і 500м. У каное-двійці Валерії асистувала житомирянка Юліана Путніна. У каное-одиночці на 500м у Валерії бронзова медаль.
Ще один одинадцятикласник Олексій Музиченко показав третій результат у каное-четвірці на 1000м.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Веслування на байдарках і каное

Юрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращихВихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування УкраїниЛьвівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслуванняВихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслування