48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Семеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування


      26-29 липня 2018р. у м.Пловдиві (Болгарія) відбудеться чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
У складі збірної України участь у чемпіонаті візьмуть семеро вихованців Львівського училища фізичної культури.
До молодіжної збірної увійшли Тарас Мазовський (ІІІ курс), Сергій Нагорний (вип.2018р.), Анастасія Горлова (вип.2015р.).
Честь юніорської збірної захищатимуть дворазовий чемпіон Європи Дмитро Озимок (І курс) та цьогорічні випускники Ілона Кушнірук (на фото), Іванна Андрухів і Юрій Зуб.
 Види програм, в яких виступлять вихованці ЛУФК:

- Тарас Мазовський
– С-2 500м
- Сергій Нагорний
– С-2 1000м
- Анастасія Горлова
– К-1 200м, К-4 500м
- Дмитро Озимок
– С-1 200м, С-4 500м
- Ілона Кушнірук
– К-1 200м, К-1 500м
- Іванна Андрухів
– К-2 500м
- Юрій Зуб
– К-1 200м
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду