Веслування на байдарках і каное : Анастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслування

Вихованка Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова (вип. 2015р.) виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, який з 23 до 26 серпня 2018р. проходив у португальському містечку Монтемор-у-Велю.
Разом з полтавкою Марією Кічасовою-Скорик Настя (на фото) посіла ІІІ місце у перегонах на двомісних байдарках на дистанцію 200м.
Цікаво, що переможців фінального заїзду зумів визначити тільки фотофініш: Францішка Вебер/Тіна Дітце (Німеччина) – 37,157сек, Кейла Імрі/Еймі Фішер (Нова Зеландія) – 37,197сек, Кічасова-Скорик/Горлова – 37,294сек, а першу половину дистанції українки лідирували.
Ще один вихованець училища Віталій Вергелес (вип. 2007р.) разом з полтавцем Денисом Камериловим показав шостий результат у перегонах на каное-двійках на 200м. Бронзовий призер бразильської олімпіади Тарас Міщук (вип. 2015р.) разом з хмельничанином Дмитром Янчуком фінішували восьмими на 500м.
Олег Тарновський (вип. 2009р.), який сьогодні представляє Молдову, посів 4 місце у каное-одиночці на 500м і п’яте на 1000м.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня