48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилися


У м.Дніпрі 17-20 квітня 2019р. стартами Кубка України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської розпочався змагальний сезон у вітчизняних веслувальників на байдарках і каное.
У перегонах на чотиримісних байдарках на дистанцію 500м перемогу отримав збірний екіпаж, у складі якого була вихованка Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова (вип. 2015р.). На вдвічі коротшій дистанції - 200м цей варіант збірної України посів ІІ місце. Ще два «срібла» Анастасія Горлова виборола у заїздах байдарки-одиночки та байдарки-двійки на 200м. У «двійці» Анастасії асистувала полтавка Марія Кічасова-Скорик.
Студентки училища Іванна Андрухів (І курс) і Зоряна Михальська (ІІІ курс) фінішували четвертими у байдарці-двійці на 1000м, а в байдарці-четвірці на 500м посіли 5 місце.
Серед каноїстів вперта боротьба за лідерство розгорнулася між ковельчанинами Юрієм Вандюком і Андрієм Рибачуком і бронзовими призерами бразильської олімпіади 2016р. хмельничанином Дмитром Янчуком і вихованцем ЛУФК Тарасом Міщуком (вип. 2015р.), які сьогодні представляють Горішні Плавні. Станом на початок сезону сильнішим виявився волинський екіпаж, який переміг і на 1000, і на 500м. Янчук і Міщук задовільнилися другим місцем на 1000 і 200м.
Зате обидва взяли реванш у перегонах в одномісних каное на 1000м: переміг Янчук, Міщук показав другий результат.
Ще один вихованець училища досвідчений Віталій Вергелес (вип. 2007р.) став срібним призером у каное-двійці на 500м і бронзовим – на 1000м.
Не загубилися серед веслувальної еліти вчорашні юніори Сергій Нагорний (2018р.), Тарас Мазовський (ІІІ курс) і Дмитро Озимок (ІІ курс). Нагорний разом з рівнянином Андрієм Шкарнегою посів 4 місце на олімпійській дистанції С-2 1000м, Мазовський з Денисом Філатовим з Дніпра фінішував услід. На дистанції 500м у Нагорного і Шкарнеги «бронза».
Ще одну бронзову медаль Нагорний разом з Мазовським здобув у каное-четвірці на 200м.
       Дмитро Озимок (на фото) став володарем Кубка України у каное-четвірці на 200м і срібним призером на 500м. Слід відзначити першокурсницю Валерію Терету. На перших своїх дорослих змаганнях Валерія стала срібною медалісткою у каное-одиночці на 500м, а на 200 і 500м посіла відповідно 5 і 6 місця. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

На молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращихВихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування УкраїниЛьвівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслуванняВихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслування