48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилися


У м.Дніпрі 17-20 квітня 2019р. стартами Кубка України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської розпочався змагальний сезон у вітчизняних веслувальників на байдарках і каное.
У перегонах на чотиримісних байдарках на дистанцію 500м перемогу отримав збірний екіпаж, у складі якого була вихованка Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова (вип. 2015р.). На вдвічі коротшій дистанції - 200м цей варіант збірної України посів ІІ місце. Ще два «срібла» Анастасія Горлова виборола у заїздах байдарки-одиночки та байдарки-двійки на 200м. У «двійці» Анастасії асистувала полтавка Марія Кічасова-Скорик.
Студентки училища Іванна Андрухів (І курс) і Зоряна Михальська (ІІІ курс) фінішували четвертими у байдарці-двійці на 1000м, а в байдарці-четвірці на 500м посіли 5 місце.
Серед каноїстів вперта боротьба за лідерство розгорнулася між ковельчанинами Юрієм Вандюком і Андрієм Рибачуком і бронзовими призерами бразильської олімпіади 2016р. хмельничанином Дмитром Янчуком і вихованцем ЛУФК Тарасом Міщуком (вип. 2015р.), які сьогодні представляють Горішні Плавні. Станом на початок сезону сильнішим виявився волинський екіпаж, який переміг і на 1000, і на 500м. Янчук і Міщук задовільнилися другим місцем на 1000 і 200м.
Зате обидва взяли реванш у перегонах в одномісних каное на 1000м: переміг Янчук, Міщук показав другий результат.
Ще один вихованець училища досвідчений Віталій Вергелес (вип. 2007р.) став срібним призером у каное-двійці на 500м і бронзовим – на 1000м.
Не загубилися серед веслувальної еліти вчорашні юніори Сергій Нагорний (2018р.), Тарас Мазовський (ІІІ курс) і Дмитро Озимок (ІІ курс). Нагорний разом з рівнянином Андрієм Шкарнегою посів 4 місце на олімпійській дистанції С-2 1000м, Мазовський з Денисом Філатовим з Дніпра фінішував услід. На дистанції 500м у Нагорного і Шкарнеги «бронза».
Ще одну бронзову медаль Нагорний разом з Мазовським здобув у каное-четвірці на 200м.
       Дмитро Озимок (на фото) став володарем Кубка України у каное-четвірці на 200м і срібним призером на 500м. Слід відзначити першокурсницю Валерію Терету. На перших своїх дорослих змаганнях Валерія стала срібною медалісткою у каное-одиночці на 500м, а на 200 і 500м посіла відповідно 5 і 6 місця. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Львівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслуванняВихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдарках