Веслування на байдарках і каное : Вихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування України

У м.Дніпрі 15-19 травня 2019р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
Серед молоді дворазовим переможцем чемпіонату став минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Сергій Нагорний (на фото). Разом з Андрієм Шкарнегою з Дубна Сергій переміг у перегонах на двомісних каное на дистанції 200 і 1000м. Окрім того, на дистанції 500м хлопці посіли ІІ місце. Ще одне «срібло» Нагорний, Шкарнега, а також Кирило Федечко (ІІІ курс) і Олександр Шеметило (вип.2016р.) вибороли у каное-четвірці на 200м. Переможцем тут у складі збірного екіпажу став студент ІІ курсу Дмитро Озимок, який ще минулого сезону успішно змагався серед юніорів.
Дмитро також двічі приходив на фініш другим у перегонах на каное-одиночці на 200м і 500м. Ще одну нагороду, на цей раз бронзову, Озимок виборов у каное-четвірці на 500м.
Третьокурсник Тарас Мазовський став бронзовим призером у каное-двійці на 500м і 1000м і двічі припливав на фініш четвертим – у каное-четвірці на 200 і 500м.
У каное-четвірці на 1000м чемпіоном став Олександр Шеметило, а Кирило Федечко посів ІІІ місце.
Серед жінок бронзовими призерами чемпіонату стали Валерія Терета та Іванна Андрухів. У парі з харків’янкою Марією Гончаровою Терета показала третій результат у каное-двійці на 200 і 500м, а Андрухів відзначилась у байдарці-одиночці на 1000м та у байдарці-четвірці на 200м.
Вперше у програмі чемпіонатів України були проведені змагання змішаних екіпажів на двомісних байдарках і каное. Серед байдарочників історичними чемпіонами України стали Іванна Андрухів та Владислав Тарасюк з Рівного.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Веслування на байдарках і каное

Юрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращихВихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування УкраїниЛьвівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслування