48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : На юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращих


   
 
     І у юніорській частині молодіжного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, який 15-19 травня 2019р. відбувся у Дніпрі, вихованці Львівського училища фізичної культури серед кращих.
Так, у перегонах на двомісних каное на олімпійську дистанцію 1000м переможцем у парі з рівнянином Костянтином Анфьоровим став учень 11 класу Володимир Савчин (на фото). Окрім того, «двійка» Савчин/Анфьоров посіла ІІ місце на дистанціях 200 і 500м.
У заїздах байдарках-четвірок на 500м чемпіоном України став минулорічний випускник училища Юрій Зуб. У байдарці-одиночці на 200м Юрій – срібний призер.
Слід відзначити і четверте місце ще юнаків Олега Патера, Мар’яни Реки і Юрія Шутяка (усі 10кл.) у каное-четвірці на 500м. Також четвертим прийшов на фініш у каное-одиночці на 5000м студент І курсу Олексій Музиченко.
Серед дівчат мультимедалісткою чемпіонату стала першокурсниця Ілона Кушнірук. Ілона стала срібною призеркою змагань у перегонах на байдарці-одиночці і байдарці-четвірці на 200м, байдарці-двійці на 500м, посіла ІІІ місце у байдарці-одиночці на 500м.
У байдарці-четвірці на 200м разом з Кушнірук веслували Юлія Сидоренко, Марта Жеплінська і Тетяна Степаненкова (всі 2018р.в.). Окрім того, Юлія Сидоренко фінішувала услід за Кушнірук у байдарці-одиночці на 200м, Марта Жеплінська здобула «срібло» у байдарочному міксті на 500м. Тетяна Степаненкова посіла тут третє місце.
Бронзовою призеркою у заїздах байдарок-двійок на 200м стала учениця 10 класу Уляна Приступа.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Юрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращихВихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування УкраїниЛьвівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслування