Веслування на байдарках і каное : Юрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каное

У м.Ковелі 5-9 червня 2019р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків і дівчат віком до 16 і до 14 років.
Серед хлопців старшої вікової категорії дворазовим чемпіоном України став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Шутяк (на фото). Юрій переміг у перегонах у каное-одиночці та каное-четвірці на дистанцію 500м. У каное-одиночці на 200 Юрій показав четвертий результат.
У переможному заїзді у каное-четвірці Шутяку асистували його однокласники Олег Патер і Мар’ян Река.
Мар’ян Река став переможцем і у каное-четвірці на 200м. Дев’ятикласники Роман Ковалишин і Андріан Пурський у цьому виді змагань посіли 5 місце.
У заїздах на каное-двійках на 200м бронзовим призером чемпіонату став учень 9 класу Валентин Костецький. Ще один дев’ятикласник Марко Антошків разом з Тарасом Поліщаком з Добротвора вибороли бронзові медалі у каное-двійці на 3000м.
Серед дівчат дві нагороди в активі дев’ятикласниці Аліси Коротаєвої. Аліса стала срібною призеркою у байдарці-четвірці та бронзовою – у байдарці-двійці на 500м.
Разом з Алісою у байдарці-четвірці веслували учениця 9 класу Ольга Василів та десятикласниця Сандра Перевізник.
        Учениця 10 класу Уляна Приступа посіла 4 місце у байдарці-четвірці на 200м.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня