49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Юрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каное


У м.Ковелі 5-9 червня 2019р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків і дівчат віком до 16 і до 14 років.
Серед хлопців старшої вікової категорії дворазовим чемпіоном України став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Шутяк (на фото). Юрій переміг у перегонах у каное-одиночці та каное-четвірці на дистанцію 500м. У каное-одиночці на 200 Юрій показав четвертий результат.
У переможному заїзді у каное-четвірці Шутяку асистували його однокласники Олег Патер і Мар’ян Река.
Мар’ян Река став переможцем і у каное-четвірці на 200м. Дев’ятикласники Роман Ковалишин і Андріан Пурський у цьому виді змагань посіли 5 місце.
У заїздах на каное-двійках на 200м бронзовим призером чемпіонату став учень 9 класу Валентин Костецький. Ще один дев’ятикласник Марко Антошків разом з Тарасом Поліщаком з Добротвора вибороли бронзові медалі у каное-двійці на 3000м.
Серед дівчат дві нагороди в активі дев’ятикласниці Аліси Коротаєвої. Аліса стала срібною призеркою у байдарці-четвірці та бронзовою – у байдарці-двійці на 500м.
Разом з Алісою у байдарці-четвірці веслували учениця 9 класу Ольга Василів та десятикласниця Сандра Перевізник.
        Учениця 10 класу Уляна Приступа посіла 4 місце у байдарці-четвірці на 200м. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування