Веслування на байдарках і каное : Вчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслування

У м. Дніпрі 13-16 червня 2019р. відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, який носив відбірковий характер для комплектування національної збірної для участі у чемпіонаті світу, що у серпні пройде в Угорщині.
У перегонах на каное-двійках на дистанції 200м чемпіонкою України серед жінок стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Валерія Терета (на фото). Напарницею Валерії у човні була Олена Циганкова з Млинова. На дистанції 500 м Валерія І Олена вибороли срібні медалі.
У одномісному каное Терета на цих дистанціях посіла 4 і 5 місця.
У байдарці-четвірці на 500м (олімпійський вид програми) перемогу здобув екіпаж збірної України, у складі якого була вихованка училища Анастісія Горлова (вип.2015р.). У байдарці –двійці на 200 м Горлова разом з Марією Кічасовою-Скорик з Полтави друга, а у байдарці-одиночці – четверта.
Слід відзначити і однокурсниць Терети Іванну Андрухів і Ілону Кушнірук. Іванна разом з минулорічною випускницею Тетяною Степаненковою посіла ІІ місце у байдарці-четвірці на 200м, з киянкою Ілоною Воскресенською фінішувала третьою у байдарці-двійці на 1000м, показала третій результат у байдарці-одиночці на 5000м.
Ілона разом з Діаною Рибак з Миколаєва стала срібною призеркою у байдарці-двійці на 1000м та двічі припливала на фініш четвертою на 200 і 500м.
Серед чоловіків чемпіонський титул у каное-четвірці на 200 м здобув студент ІІ курсу Дмитро Озимок. Третьокурсник Тарас Мазовський став срібним призером у каное-одиночці на 500м і бронзовим – на 200м.
Справжнє веслувальне ель-класіко розгорнулося у перегонах на каное-двійках - відразу три екіпажі взяли у ньому участь.
На олімпійській дистанції 1000м перемогу здобув волинський дует Юрій Вандюк і Андрій Рибачок, вихованець училища, бронзовий призер олімпійського Ріо-2016 Тарас Міщук (вип. 2015 р.) у парі з хмельничанином Дмитром Янчуком фінішував услід, а Віталій Вергелес (вип. 2007р.) разом з Денисом Камериловим з Полтави посів ІІІ місце. Ситуація повторилася і на дистанції 500м.
Отож, першим номером на цей сезон у цьому класі човнів будуть хлопці з Ковеля.
Вергелес і Камерилов здобули ще дві срібні нагороди: у каное-двійці на 200м та у каное-четвірці на 500м. У каное-четвірці компанію Віталію та Денису склали Міщук і Янчук.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня