49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслування


       У м. Дніпрі 13-16 червня 2019р. відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, який носив відбірковий характер для комплектування національної збірної для участі у чемпіонаті світу, що у серпні пройде в Угорщині.
У перегонах на каное-двійках на дистанції 200м чемпіонкою України серед жінок стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Валерія Терета (на фото). Напарницею Валерії у човні була Олена Циганкова з Млинова. На дистанції 500 м Валерія І Олена вибороли срібні медалі.
У одномісному каное Терета на цих дистанціях посіла 4 і 5 місця.
У байдарці-четвірці на 500м (олімпійський вид програми) перемогу здобув екіпаж збірної України, у складі якого була вихованка училища Анастісія Горлова (вип.2015р.). У байдарці –двійці на 200 м Горлова разом з Марією Кічасовою-Скорик з Полтави друга, а у байдарці-одиночці – четверта.
Слід відзначити і однокурсниць Терети Іванну Андрухів і Ілону Кушнірук. Іванна разом з минулорічною випускницею Тетяною Степаненковою посіла ІІ місце у байдарці-четвірці на 200м, з киянкою Ілоною Воскресенською фінішувала третьою у байдарці-двійці на 1000м, показала третій результат у байдарці-одиночці на 5000м.
Ілона разом з Діаною Рибак з Миколаєва стала срібною призеркою у байдарці-двійці на 1000м та двічі припливала на фініш четвертою на 200 і 500м.
Серед чоловіків чемпіонський титул у каное-четвірці на 200 м здобув студент ІІ курсу Дмитро Озимок. Третьокурсник Тарас Мазовський став срібним призером у каное-одиночці на 500м і бронзовим – на 200м.
Справжнє веслувальне ель-класіко розгорнулося у перегонах на каное-двійках - відразу три екіпажі взяли у ньому участь.
На олімпійській дистанції 1000м перемогу здобув волинський дует Юрій Вандюк і Андрій Рибачок, вихованець училища, бронзовий призер олімпійського Ріо-2016 Тарас Міщук (вип. 2015 р.) у парі з хмельничанином Дмитром Янчуком фінішував услід, а Віталій Вергелес (вип. 2007р.) разом з Денисом Камериловим з Полтави посів ІІІ місце. Ситуація повторилася і на дистанції 500м.
Отож, першим номером на цей сезон у цьому класі човнів будуть хлопці з Ковеля.
Вергелес і Камерилов здобули ще дві срібні нагороди: у каное-двійці на 200м та у каное-четвірці на 500м. У каное-четвірці компанію Віталію та Денису склали Міщук і Янчук.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування