49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : На молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертий


У м.Рачіце (Чехія) 11-14 липня 2019р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді віком до 23 років.
В перегонах на каное-двійках на олімпійську дистанцію 1000м 4 місце серед молоді посів український екіпаж у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Сергія Нагорного (вип. 2018р., на фото), та дубнянина Андрія Шкарнеги.
Ілона Кушнірук (І курс) фінішувала сьомою у складі байдарки-четвірки на 500м серед юніорок. Цікаво, що після 250-метрової позначки українки лідирували, однак на другу половину дистанції дівчатам забракло сил.
Так само до останнього перебувала серед лідерів юніорська байдарка-четвірка, у складі якої веслував Юрій Зуб (вип. 2018р.). Однак у фінішній зоні хлопці збилися з ритму і перекинулись. У Юрія Зуба дев’яте місце.
       Цьогорічний випускник училища Володимир Савчин посів 13 місце у каное-двійці на 1000м серед юніорів. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування