48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Анатолію Дідуху – 80!


Анатолій Павлович Дідух7 жовтня 2010р. виповнилося 80 років багаторічному старшому тренеру відділення веслування на байдарках і каное Львівського училища фізичної культури, заслуженому тренеру України Анатолію Павловичу Дідуху.
Анатолій Дідух стояв біля витоків відділення веслування в ЛУФК (тоді Львівська обласна загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю) і успішно працював у ньому з 1978 до 1999р. – рівно 21 рік. За ці роки відділення закінчили 137 випускників. 54 з них стали майстрами спорту, 4 – майстрами спорту міжнародного класу, 1 – заслуженим майстром спорту. Понад 20 осіб входило до складу збірних команд СРСР та України, були учасниками офіційних міжнародних змагань та престижних регат. Серед кращих вихованців відділення чемпіон світу Василь Береза, срібний призер міжнародної альтернативної олімпійської регати «Дружба-84» Іван Ковальчук, учасник двох олімпіад, багаторазовий призер Кубків світу Роман Бундз, призер кубків світу та Європи Ліля Гайор, чемпіони світу серед молоді Олег Тарновський і Наталія Цирог, чемпіони та призери чемпіонатів Європи серед юніорів Наталія Івасик, Анатолій Ковтун, Ірина Шарадовська, Андріана Одноріг, Олена Приказчикова, Богдан Дацько.
Колектив ЛУФК щиро вітає ювіляра і зичить йому здоров’я, довгих років життя; морального задоволення від спогадів про ті добрі справи, які зроблені на ниві українського спорту.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

На молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращихВихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування УкраїниЛьвівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслуванняВихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслування