48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Анатолію Дідуху – 80!


Анатолій Павлович Дідух7 жовтня 2010р. виповнилося 80 років багаторічному старшому тренеру відділення веслування на байдарках і каное Львівського училища фізичної культури, заслуженому тренеру України Анатолію Павловичу Дідуху.
Анатолій Дідух стояв біля витоків відділення веслування в ЛУФК (тоді Львівська обласна загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю) і успішно працював у ньому з 1978 до 1999р. – рівно 21 рік. За ці роки відділення закінчили 137 випускників. 54 з них стали майстрами спорту, 4 – майстрами спорту міжнародного класу, 1 – заслуженим майстром спорту. Понад 20 осіб входило до складу збірних команд СРСР та України, були учасниками офіційних міжнародних змагань та престижних регат. Серед кращих вихованців відділення чемпіон світу Василь Береза, срібний призер міжнародної альтернативної олімпійської регати «Дружба-84» Іван Ковальчук, учасник двох олімпіад, багаторазовий призер Кубків світу Роман Бундз, призер кубків світу та Європи Ліля Гайор, чемпіони світу серед молоді Олег Тарновський і Наталія Цирог, чемпіони та призери чемпіонатів Європи серед юніорів Наталія Івасик, Анатолій Ковтун, Ірина Шарадовська, Андріана Одноріг, Олена Приказчикова, Богдан Дацько.
Колектив ЛУФК щиро вітає ювіляра і зичить йому здоров’я, довгих років життя; морального задоволення від спогадів про ті добрі справи, які зроблені на ниві українського спорту.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду