49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних


Веслувальники Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) вступили у фазу активної підготовки до літнього змагального сезону.
Більшість з них проходить її у складах збірних команд України.
Так, студентки-другокурсниці Ілона Кушнірук, Іванна Андрухів і Валерія Терета у ці дні знаходяться у м.Обухові на навчально-тренувальному зборі жіночої молодіжної збірної.
Студент ІІІ курсу Дмитро Озимок (на фото), першокурсник Володимир Савчин та учні 11 класу Юрій Шутяк, Олег Патер і Мар’ян Река виїхали у м.Дніпро на підготовку у складі молодіжної збірної (група каное).
Учениця 10 класу Аліса Коротаєва тренується у Вінниці у складі юніорської збірної дівчат.
А вже 9-12 квітня на вітчизняних веслувальників чекають перші офіційні старти – у Дніпрі відбудеться Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування