50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Студентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четверта


        У м.Познані (Польща) 24-27 червня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
          У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м 4 місце серед жінок посів український екіпаж у складі студентки ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерії Терети та Олени Циганкової з Рівного. Бронзовим призеркам Анніці Лоске та Офелії Преллер з Німеччини українки поступилися лише 0,024сек.
    На дистанції 200м ситуація повторилася. І тут Валерія та Олена знову четверті з відставанням від ІІІ місця, яке дісталося полячкам, 0,083сек.
       Однокурсниця Терети Ілона Кушнірук посіла 9 місце у перегонах на байдарці-четвірці на 500м.
      Ще одна третьокурсниця Іванна Андрухів двічі показала дванадцятий результат: у байдарці-одиночці на 200 та у байдарці-двійці на 500м.
      Недавній випускник коледжу Тарас Мазовський фінішував сьомим у фінальному заїзді каное-одиночок на 200м та посів 9 місце у перегонах на каное-двійках на 500м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Софія Поцюрко - четверта лауреатка міжнародної веслувальної регати "Олімпійські надії"Одинадцятикласниця Софія Поцюрко - четверта лауреатка юніорського чемпіонату світу з веслуванняВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - бронзова призерка молодіжного чемпіонату світуВихованці Львівського коледжу спорту на подіумі командного чемпіонату України з веслуванняІлля Горлов і Денис Венгер - дворазові переможці чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ і СДЮШОРВихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафонуСтудентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четвертаЧетверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслуванняУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслуванняВихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каноеВихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслуванняВалерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України Вихованець спортколеджу Віталій Вергелес - бронзовий призер кубка світу з веслування на каноеВихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслування