50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вихованці Львівського коледжу спорту на подіумі командного чемпіонату України з веслування


      Відразу тринадцятеро вихованців Львівського коледжу спорту зійшли на нагородний подіум командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, який 13-16 серпня 2021 р. відбувся у м.Дніпрі. На загал, вони вибороли 38 медалей, серед них 17 золотих. А у такому виді програми як каное-одиночка - 500м весь п'єдестал пошани був за вихованцями коледжу. Переміг Тарас Міщук, друге місце посів Віталій Вергелес, третє - Тарас Мазовський.
        Тарас Міщук переміг також у каное-четвірці на 500м, а на 200 посів ІІ місце.
       Дві перемоги на чемпіонаті здобув і Тарас Мазовський. У парі з Сергієм Нагорним Тарас фінішував першим у каное-двійці на 200м, а разом з Валерією Теретою - у каное-двійці на 500м серед змішаних екіпажів. В активі Мазовського також два "срібла" у каное-четвірці на 500 і 1000м та ще одна "бронза" на 200м. Асистували Тарасу у каное-четвірці Сергій Нагорний, цьогорічний випускник Олексій Музиченко та студент ІІІ курсу Володимир Савчин.
Слід відзначити і успіх сімнадцятирічного першокурсника Максима Літинця, який став першим у байдарці-четвірці на 200м.
    В жіночій четвірці на 200м перемогу святкував екіпаж зб.Львівської обл. у складі цьогорічних випускниць коледжу Іванни Андрухів і Ілони Кушнірук та студенток І курсу Ольги Василів і Аліси Коротаєвої. Ще одна львівська байдарка-четвірка, у якій веслували Андрухів, Кушнірук та Анастасія Горлова, перемогла на дистанції 500м.
       Анастасія Горлова у парі з Василем Смілкою стала переможницею і у байдарці-двійці на 500м серед змішаних екіпажів, а разом з Ілоною Кушнірук посіла ІІІ місце серед жінок. В активі Горлової також друге місце у байдарці-одиночці на 200м, четверте - на 500 та ще одне третє - у байдарці-четвірці серед змішаних екіпажів. Асистували Анастасії у змішаній байдарці-четвірці Ілона Кушнірук і Максим Літинець.
     Валерія Терета крім перемоги у каное-мікс посіла 4 місце у каное-одиночці на 500м та шосте - на 200.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Софія Поцюрко - четверта лауреатка міжнародної веслувальної регати "Олімпійські надії"Одинадцятикласниця Софія Поцюрко - четверта лауреатка юніорського чемпіонату світу з веслуванняВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - бронзова призерка молодіжного чемпіонату світуВихованці Львівського коледжу спорту на подіумі командного чемпіонату України з веслуванняІлля Горлов і Денис Венгер - дворазові переможці чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ і СДЮШОРВихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафонуСтудентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четвертаЧетверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслуванняУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслуванняВихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каноеВихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслуванняВалерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України Вихованець спортколеджу Віталій Вергелес - бронзовий призер кубка світу з веслування на каноеВихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслування