49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіалі


   23 – 26 серпня 2018р. у португальському містечку Монтемор-о-Велью відбудеться чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное.
Українська делегація на веслувальному мундіалі нараховуватиме 26 спортсменів. Серед них вихованці Львівського училища фізичної культури Віталій Вергелес (вип. 2007р.), Анастасія Горлова (на фото) і Тарас Міщук (обидвоє 2015р.в.).
Види програми, в яких виступлять вихованці ЛУФК:
- Віталій Вергелес
- С-2 200м (разом з Денисом Камериловим з Полтави)
- Анастасія Горлова
- К-2 200м (разом з Марією Кічасовою-Скорик з Полтави)
- Тарас Міщук
- С-2 500м (разом з Дмитром Янчуком з Хмельницького)
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування