49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслування


    
   10-11 травня 2019 р. Львівське училище фізичної культури проводить відкриту першість – пошукові змагання з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н.
   Змагання відбудуться на водно-спортивних базах Львівського відділення Комітету фізичного виховання МОіН України та СДЮШОР «Веслярик», що на озері Наварія у Пустомитівському районі.
  У програмі змагань:
    10 травня, початок о 17 годині: перегони в одномісних байдарках і каное на дистанціях: юнаки – К, С-1 200 м, 500 м; дівчата – К, С-1 200 м, 500 м, попередні та півфінальні заїзди.
     11 травня, початок об 11 годині: фінальні заїзди на дистанції 200 та 500 метрів; складання тестів із загальної фізичної підготовленості; нагородження переможців та призерів.
    Переможці та призери змагань будуть відзначені грамотами та медалями Львівського училища фізичної культури, а найкращі – отримають запрошення на навчання на відділенні веслування. Адже Львівське училище фізичної культури – це справжня кузня українських чемпіонів!
      Запрошуємо юних спортсменів та їхніх тренерів до участі у відкритій першості Львівського училища фізичної культури з веслування на байдарках і каное. Скористайтесь шансом навчатись у найкращому навчальному спортивному закладі України.
За довідками звертатися - Михайло Поцюрко: тел. 063-18-58-824.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування