49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування України


      
У м.Дніпрі 15-19 травня 2019р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
Серед молоді дворазовим переможцем чемпіонату став минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Сергій Нагорний (на фото). Разом з Андрієм Шкарнегою з Дубна Сергій переміг у перегонах на двомісних каное на дистанції 200 і 1000м. Окрім того, на дистанції 500м хлопці посіли ІІ місце. Ще одне «срібло» Нагорний, Шкарнега, а також Кирило Федечко (ІІІ курс) і Олександр Шеметило (вип.2016р.) вибороли у каное-четвірці на 200м. Переможцем тут у складі збірного екіпажу став студент ІІ курсу Дмитро Озимок, який ще минулого сезону успішно змагався серед юніорів.
Дмитро також двічі приходив на фініш другим у перегонах на каное-одиночці на 200м і 500м. Ще одну нагороду, на цей раз бронзову, Озимок виборов у каное-четвірці на 500м.
Третьокурсник Тарас Мазовський став бронзовим призером у каное-двійці на 500м і 1000м і двічі припливав на фініш четвертим – у каное-четвірці на 200 і 500м.
У каное-четвірці на 1000м чемпіоном став Олександр Шеметило, а Кирило Федечко посів ІІІ місце.
Серед жінок бронзовими призерами чемпіонату стали Валерія Терета та Іванна Андрухів. У парі з харків’янкою Марією Гончаровою Терета показала третій результат у каное-двійці на 200 і 500м, а Андрухів відзначилась у байдарці-одиночці на 1000м та у байдарці-четвірці на 200м.
Вперше у програмі чемпіонатів України були проведені змагання змішаних екіпажів на двомісних байдарках і каное. Серед байдарочників історичними чемпіонами України стали Іванна Андрухів та Владислав Тарасюк з Рівного.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування