49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : На юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращих


   
 
     І у юніорській частині молодіжного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, який 15-19 травня 2019р. відбувся у Дніпрі, вихованці Львівського училища фізичної культури серед кращих.
Так, у перегонах на двомісних каное на олімпійську дистанцію 1000м переможцем у парі з рівнянином Костянтином Анфьоровим став учень 11 класу Володимир Савчин (на фото). Окрім того, «двійка» Савчин/Анфьоров посіла ІІ місце на дистанціях 200 і 500м.
У заїздах байдарках-четвірок на 500м чемпіоном України став минулорічний випускник училища Юрій Зуб. У байдарці-одиночці на 200м Юрій – срібний призер.
Слід відзначити і четверте місце ще юнаків Олега Патера, Мар’яни Реки і Юрія Шутяка (усі 10кл.) у каное-четвірці на 500м. Також четвертим прийшов на фініш у каное-одиночці на 5000м студент І курсу Олексій Музиченко.
Серед дівчат мультимедалісткою чемпіонату стала першокурсниця Ілона Кушнірук. Ілона стала срібною призеркою змагань у перегонах на байдарці-одиночці і байдарці-четвірці на 200м, байдарці-двійці на 500м, посіла ІІІ місце у байдарці-одиночці на 500м.
У байдарці-четвірці на 200м разом з Кушнірук веслували Юлія Сидоренко, Марта Жеплінська і Тетяна Степаненкова (всі 2018р.в.). Окрім того, Юлія Сидоренко фінішувала услід за Кушнірук у байдарці-одиночці на 200м, Марта Жеплінська здобула «срібло» у байдарочному міксті на 500м. Тетяна Степаненкова посіла тут третє місце.
Бронзовою призеркою у заїздах байдарок-двійок на 200м стала учениця 10 класу Уляна Приступа.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування