Водне поло : Ватерполісти замкнули фінальну шістнадцятку

16 місце посіла збірна команда України на чемпіонаті Європи з водного поло серед юніорів віком до 19 років, який з 2 до 9 вересня 2012р. приймало французьке містечко Кане ен Русіллон.
Усі свої ігри у фіналі чемпіонату, який зібрав 16 найсильніших команд контингенту, українці програли.
Основний тягар боротьби на чемпіонаті винесли вихованці Львівського училища фізичної культури, яких було 7 осіб і які на 1-2 роки були молодшими за своїх суперників. Кращим бомбардиром команди став студент І курсу Дмитро Алєксєєв, який забив 9 голів. На рахунку другокурсника Олександра Лаща 6 м’ячів. Окрім цих хлопців за збірну грали Маркіян Зінкевич (ІІІк.), Андрій Коноварт (ІІІк.), Дмитро Федоришин, Гліб Шульженко (Ік.), Олександр Свіщов (вип. 2011р.).
Результати ігор збірної України: Сербія 4:24, Чорногорія 5:11, Туреччина 9:11, Чорногорія 10:18, Німеччина 9:16, Білорусь 8:11.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Учні відділення водного поло - чемпіони України! ІІ місце учнів коледжу на міжнародному турнірі з водного полоВихованці відділення водного поло – срібні призери міжнародного турніру Nereus Cup серед юніорівПеремога вихованців відділення водного поло на міжнародному юнацькому турнірі в ПольщіУчні відділення водного поло – переможці міжнародного турніру у Хорватії! Результати ІІ туру Суперліги України з водного поло20-22 жовтня, у Львові відбулися ігри І туру Суперліги чемпіонату України з водного поло Старт І туру чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд СуперлігиДруге місце команди водного поло у першому турі “WP Tour Series”ІІІ місце команди водного поло на міжнародному турнірі “Chisinau Cup”Ватерполісти вибороли срібні медалі міжнародного турніру в КишиневіШестеро ватерполістів коледжу – володарі Суперкубка України-2023 з водного полоОлександр Ричун та Олександр Максюк здобули срiбло на мiжнародному турнірі з водного полоУспіх відділення водного поло на міжнародному турнірі "Vrutky CUP"Четверо ватерполістів Львівського коледжу спорту вирушили до Чорногорії на чемпіонат Європи