48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : Ватерполісти ЛУФК без перемог, але з досвідом


У м.Дніпродзержинську 15 грудня 2012р. завершився другий тур чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.
Команда «УФК - Динамо», яка складалася повністю зі студентів і учнів Львівського училища фізичної культури, всі свої ігри у Дніпродзержинську програла, але збагатилася неоціненим досвідом, який їй придасться у змаганнях зі своїми ровесниками.
А у фінальну частину чотирьох кращих команд, які розіграють призові місця,натомість вийшла команда «Динамо» Львів, основу якої також складають вихованці ЛУФК. Суперниками «Динамо» за нагороди національної першості будуть «Іллічівець» Маріуполь, «Слобожанець» Харків та зб.Севастополя.

Результати ігор команди «Динамо» у ІІ турі: ДНУ м.Дніпропетровськ 18:7, «Колос» Київська обл. 21:3, «Слобожанець» Харків 13:7.
Результати ігор команди «УФК - Динамо»: «Іллічівець» Маріуполь 3:19, зб.Севастополя 4:11, «ХПІ» м.Харків 6:10, ХОВАОБ м.Харків 7:10.
Турнірна таблиця після ІІ туру: 1. «Іллічівець» Маріуполь – 24. 2. «Динамо» Львів – 21. 3. «Слобожанець» Харків – 18. 4. зб.Севастополя – 13. 5. «ХПІ» м.Харків – 12. 6. «Колос» Київської обл. – 7. 7. ХОВАОБ м.Харків – 6. 8. «УФК - Динамо» Львів – 3. 9. ДНУ м.Дніпропетровськ – 0.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВодне поло

Водне поло

Ватерполісти ЛУФК серед чотирьох кращих команд України і продовжують боротьбу за нагородиВатерполісти ЛУФК – одноосібні лідери дорослого і юніорського чемпіонатівВихованці ЛУФК склали основу львівського «Динамо» на інтерлізі у ЛитвіВатерполісти ЛУФК – кандидати до юнацьких збірних отримали суперників у Європейських чемпіонатахВатерполісти ЛУФК стартували у юніорському чемпіонатіКечеджи, Погосян і Бабський запрошені до національної збірної з водного полоВатерполісти ЛУФК закріпилися на другій позиції чемпіонату України серед чоловіківВатерполісти ЛУФК – юнацькі чемпіони УкраїниІгор Кечеджи дебютував у Світовій ватерпольній лізіВатерполісти ЛУФК – срібні призери юнацького чемпіонату УкраїниВатерполісти ЛУФК на турнірі в Боснії і Герцеговині посіли 4 місцеКоманда ЛУФК блискуче стартувала у суперлізі чемпіонату України з водного полоВатерполісти ЛУФК – переможці міжнародного турніру за Кубок Незалежності у ПольщіВатерполісти ЛУФК – срібні призери турніру за Кубок Президента МолдовиБабський, Осика і Алєксєєв взяли участь у історичних іграх Ліги чемпіонів