Водне поло : Ватерполісти ЛУФК – бронзові призери турніру у Бресті

У м.Бресті (Білорусь) 18-22 січня 2013р. відбувся традиційний міжнародний юнацький турнір з водного поло серед спортсменів віком до 16 років, участь у якому взяла і команда Львівського училища фізичної культури. Суперниками львів’ян були однолітки з Білорусі, Литви, Молдови та Росії.
В процесі турніру команда ЛУФК здобула 3 перемоги, 1 гру звела унічию і в одній поступилась, у підсумку набрала 10 очок, що дало їй ІІІ підсумкове місце у турнірній таблиці. Молдаванам, у яких також 10 очків, львів’яни поступились гіршою різницею забитих і пропущених м’ячів.
Результати ігор команди ЛУФК: зб. м.Алітуса (Литва) 11:5, «BaltikAmadeus» м.Вільнюс (Литва) 13:5, «Навігатор» м.Кишинів (Молдова) 7:7, ЦОР м.Брест (Білорусь) 6:10, «ВoВис» м.Санкт-Петербург (Росія) 10:5.
Підсумкова турнірна таблиця: 1) Брест – 15 очків. 2) Кишинів – 10оч. (різниця 48-32). 3) Львів – 10оч. (47-32). 4) Санкт-Петербург – 4оч. 5) Алітус – 3оч. 6) Вільнюс – 1оч.

Учні відділення водного поло - чемпіони України! ІІ місце учнів коледжу на міжнародному турнірі з водного полоВихованці відділення водного поло – срібні призери міжнародного турніру Nereus Cup серед юніорівПеремога вихованців відділення водного поло на міжнародному юнацькому турнірі в ПольщіУчні відділення водного поло – переможці міжнародного турніру у Хорватії! Результати ІІ туру Суперліги України з водного поло20-22 жовтня, у Львові відбулися ігри І туру Суперліги чемпіонату України з водного поло Старт І туру чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд СуперлігиДруге місце команди водного поло у першому турі “WP Tour Series”ІІІ місце команди водного поло на міжнародному турнірі “Chisinau Cup”Ватерполісти вибороли срібні медалі міжнародного турніру в КишиневіШестеро ватерполістів коледжу – володарі Суперкубка України-2023 з водного полоОлександр Ричун та Олександр Максюк здобули срiбло на мiжнародному турнірі з водного полоУспіх відділення водного поло на міжнародному турнірі "Vrutky CUP"Четверо ватерполістів Львівського коледжу спорту вирушили до Чорногорії на чемпіонат Європи