48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : У юнацькому водному поло з'явилися нові лідери


       
        У м.м. Дніпропетровську та Харкові 16-21 лютого 2016р. відбулися ігри І туру чемпіонату України з водного поло серед гравців віком до 14 років.
У зв’язку з тим, що цей вік у Львівському училищі фізичної культури є селекційним, юні ватерполісти училища утворили спільні команди разом з дитячими спортивними осередками, з яких прибули на навчання: «ДЮСШ №3 – ЛУФК» та «Євроспорт – ЛУФК». Обидві команди грали у Дніпропетровську. Обидві поступилися ужгородцям, які неочікувано заявили про себе як про нових лідерів у юнацькому водному поло, між собою заграли унічию, інші матчі виграли. Обидві набрали одинакову кількість очок і у групі «А» розділили ІІ – ІІІ місця.
З кращого боку у команді «ДЮСШ №3 – ЛУФК» проявили себе Володимир Булачек, Давид Бонанно, Владислав Панченяк (на фото), Артем Толстіков, Артемій Петрусенко, у команді «Євроспорт – ЛУФК» - Богдан Толстой, Олександр Мул.
У Харківській групі перемогли господарі – зб. Харківської обл. Друге місце посіли одесити, на третьому – «школа Яни Клочкової» м.Харків.
За результатами І туру по п’ять команд з кожної групи продовжать боротьбу у другому турі, який 9-13 червня відбудеться у Львові на басейні СКА.
Окрім названих команд до ІІ туру кваліфікувались ДЮСШ «ДНУ» м.Дніпропетровськ, «Динамо-Леви» м.Львів, зб.Харківської обл.-ІІ та зб.Харківської обл.-ІІІ.
Результати ігор за участю ватерполістів ЛУФК:
Команда «ДЮСШ №3-ЛУФК»: КДЮСШ ім.Кутенка м.Львів 16:5, «Євроспорт-ЛУФК» 11:11, ДЮСШ №3 33:0, СДЮШОР «ДНУ» м.Дніпропетровськ 10:5, зб.Дніпропетровської обл. 16:0, «Динамо-Леви» м.Львів 15:5, ДЮСШ «Динамо» м.Ужгород 4:6.
ДЮСШ «Євроспорт-ЛУФК»: «ДЮСШ №3-ЛУФК» 11:11, КДЮСШ ім.Кутенка м.Львів 14:7, зб.Дніпропетровської обл. 14:2, «Динамо-Леви» м.Львів 12:5, ДЮСШ «Динамо» м.Ужгород 4:18, ДЮСШ №3 Львів 25:2, СДЮШОР «ДНУ» м.Дніпропетровськ 16:4.
Турнірне становище команд у групі «А» після І туру:
1. ДЮСШ «Динамо» Ужгород – 21 очко
2. «ДЮСШ №3-ЛУФК» Львів – 16
3. «Євроспорт-ЛУФК» Львів – 16
4. СДЮШОР «ДНУ» Дніпропетровськ – 9
5. «Динамо-Леви» Львів – 9
6. КДЮСШ ім.Кутенка Львів – 3
7. ДЮСШ №3 Львів – 3
8. зб.Дніпропетровської обл. – 0
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВодне поло

Водне поло

Ватерполісти ЛУФК – переможці чемпіонату України серед команд вищої лігиВатерполісти ЛУФК – золоті медалісти юніорського чемпіонату УкраїниМолоді українські ватерполісти європейську кваліфікацію провалилиВатерполісти ЛУФК створили сенсацію у чемпіонаті УкраїниУчні ЛУФК Хацко та Соколов візьмуть участь у європейській кваліфікації з водного полоХацко і Соколов – бронзові призери міжнародного турніру в ГрузіїВатерполісти ЛУФК серед лідерів юнацького чемпіонату УкраїниВатерполісти ЛУФК серед чотирьох кращих команд України і продовжують боротьбу за нагородиВатерполісти ЛУФК – одноосібні лідери дорослого і юніорського чемпіонатівВихованці ЛУФК склали основу львівського «Динамо» на інтерлізі у ЛитвіВатерполісти ЛУФК – кандидати до юнацьких збірних отримали суперників у Європейських чемпіонатахВатерполісти ЛУФК стартували у юніорському чемпіонатіКечеджи, Погосян і Бабський запрошені до національної збірної з водного полоВатерполісти ЛУФК закріпилися на другій позиції чемпіонату України серед чоловіківВатерполісти ЛУФК – юнацькі чемпіони України