Водне поло : Ватерполісти ЛУФК – срібні призери юнацького чемпіонату України

31 жовтня – 4 листопада 2018р. у м.Дніпрі відбулися ігри ІІІ, фінального, туру чемпіонату України з водного поло серед юнаків віком до 14 років.
У зв’язку з тим, що цей вік у Львівському училищі фізичної культури селекційний, юні ватерполісти училища виступали у складі двох команд, утворивши спільні колективи з тими дитячими осередками, з яких вони прибули на навчання: ДЮСШ №3 та «Євроспорт».
Команда «Євроспорт-УФК» отримала у Дніпрі 4 перемоги, у одній зустрічі поступилась і у підсумку набрала 12 очків, що дало їй ІІ місце у підсумковій турнірній таблиці.
Команда «ДЮСШ №3-УФК» здобула 1 перемогу, інші матчі програла, набрала 3 очки і посіла 5 місце.
Чемпіонами України стали ужгородські ватерполісти, «бронза» дісталася харків’янам. У складі команди «Євроспорт-УФК» срібними призерами юнацького чемпіонату України стали Арсеній Зелик (на фото), Данило Хацко, Ігор Любінський (9 кл.), Данило Соколов (8 кл.).
За команду «ДЮСШ №3-УФК» виступали Павло Полащенко, Павло Коломийцев (9 кл.), Олександр Смірнов, Дмитро Гупаловський, Володимир Петров, Андрій Михайлов (8 кл.).
Результати ігор команди «Євроспорт-УФК» у ІІІ турі: «ДЮСШ №3-УФК» 9:5, «ДНУ» Дніпро 12:3, ДЮСШ Ужгород 9:15, зб.Харківської обл. 3:2, ДЮСШ Яни Клочкової Харків 8:5.
Результати ігор команди «ДЮСШ №3-УФК»: «Євроспорт-УФК» 5:9, ДЮСШ Яни Клочкової 7:12, зб.Харківської обл. 7:10, «ДНУ» 17:5, ДЮСШ Ужгород 3:9.
- 0

Учні відділення водного поло - чемпіони України! ІІ місце учнів коледжу на міжнародному турнірі з водного полоВихованці відділення водного поло – срібні призери міжнародного турніру Nereus Cup серед юніорівПеремога вихованців відділення водного поло на міжнародному юнацькому турнірі в ПольщіУчні відділення водного поло – переможці міжнародного турніру у Хорватії! Результати ІІ туру Суперліги України з водного поло20-22 жовтня, у Львові відбулися ігри І туру Суперліги чемпіонату України з водного поло Старт І туру чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд СуперлігиДруге місце команди водного поло у першому турі “WP Tour Series”ІІІ місце команди водного поло на міжнародному турнірі “Chisinau Cup”Ватерполісти вибороли срібні медалі міжнародного турніру в КишиневіШестеро ватерполістів коледжу – володарі Суперкубка України-2023 з водного полоОлександр Ричун та Олександр Максюк здобули срiбло на мiжнародному турнірі з водного полоУспіх відділення водного поло на міжнародному турнірі "Vrutky CUP"Четверо ватерполістів Львівського коледжу спорту вирушили до Чорногорії на чемпіонат Європи