Водне поло : Ватерполісти ЛУФК – золоті медалісти юніорського чемпіонату України

У м.Харкові 1-5 квітня 2019р. у програмі чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги відбувся ІІІ, фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед юніорів – гравців віком до 18 років.
Перемігши усіх своїх суперників: зб.Харківської обл.-ІІ 16:2, зб.Харківської обл.-І 11:7, «Меотіду» Маріуполь 12:5 чемпіонами України вп’яте поспіль стала команда Львівського училища фізичної культури (тренери Юрій Сидорович і Євген Наумчик).
У складі команди золотими медалями чемпіонів юніорського чемпіонату вшановані Максим Осика, Костянтин Алєксєєв, Ярослав Поріцький (вип. 2018р.), Ігор Кечеджи (І курс), Віталій Степанюк, Владислав Панченяк, Захарій Федорко, Денис Бас, Остап Гнідь, Володимир Булачек (11 кл.), Ігор Якубець, Артем Толстіков, Артем Петрусенко, Олександр Мул (10 кл.), Чінгіз Агаджанов (9 кл.).
- 0

З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.

Водне поло

Водне поло

Ватерполісти ЛУФК – срібні призери меморіалу Рудольфа ШтофанаВатерпольна команда ЛУФК посіла ІІ місце на міжнародному турнірі у СловаччиніНаймолодші ватерполісти ЛУФК розіграють нагороди юнацького чемпіонату УкраїниВатерполісти ЛУФК – одноосібні лідери юнацького чемпіонату УкраїниВатерпольна команда ЛУФК – бронзовий лауреат Кубка УкраїниВатерпольна команда ЛУФК у фіналі Кубка УкраїниКоманда ЛУФК – срібний призер чемпіонату України з водного полоВатерпольна команда ЛУФК – переможниця міжнародного турніру у ЛитвіКоманда ЛУФК блискуче провела ігри V туру ватерпольного чемпіонатуНа Карпатській інтерлізі львів’яни вдруге другіНа відборі до ватерпольного Євро Україна третя, однак поза фіналомШестеро учнів ЛУФК поборються за вихід у фінал ватерпольного ЄвроПам'ять вихованця ЛУФК Сергія Харіна вшанували турніром у СловаччиніВатерполісти ЛУФК – переможці чемпіонату України серед команд вищої лігиВатерполісти ЛУФК – золоті медалісти юніорського чемпіонату України