50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : Четверо учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у кваліфікації до юнацького ватерпольного Євро


            27-30 травня 2021 р. у м.Островець-Свєнтокшиський (Польша) відбувся кваліфікаційний турнір до чемпіонату Європи з водного поло серед гравців віком до 15 років у групі В, участь у якому взяла команда України. Суперниками нашої команди були збірні Білорусі, Латвії, Росії та Польщі.
          Україна перемогла Латвію 35:3, заграла унічию 13:13 з білорусами та 10:10 з поляками, поступилась 4:17 Росії, набрала у підсумку 5 очків і посіла ІІІ місце у групі. На жаль, цього виявилося замало, щоб відібратись до фінальної частини європейської першості. У фіналі будуть грати Росія і Польща.
          У складі збірної України участь у кваліфікації до юнацького ватерпольного Євро взяли учні Львівського коледжу спорту Марко Хитрий (8 кл.), Максим Пасемко, Юрій Чижук, Максим Ярмолюк (всі 9 кл.). Готував команду до змагань вчитель водного поло коледжу, заслужений тренер України Євген Наумчик.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВодне поло

Водне поло

Ватерполісти Львівського коледжу спорту їдуть на Мальту на фінал чемпіонату ЄвропиВатерполісти Львівського коледжу спорту - володарі Кубка України у складі львівського "Динамо"Семеро ватерполістів спортколеджу візьмуть участь у кваліфікації до юнацького чемпіонату ЄвропиЧетверо учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у кваліфікації до юнацького ватерпольного ЄвроУчні та студенти Львівського коледжу спорту - чемпіони України у складі ватерпольного "Динамо"Ватерполісти Львівського коледжу спорту - срібні призери юніорського чемпіонату УкраїниКоманда спортколеджу серед лідерів юніорського водного поло УкраїниВатерполісти Львівського коледжу спорту у фіналі юнацького чемпіонату України з водного полоДанило Соколов серед кращих бомбардирів львівського "Динамо"Вихованці коледжу - володарі суперкубка України з водного поло у складі львівського "Динамо"Євген Наумчик - старший тренер юнацької збірної команди України з водного полоІгор Кечеджи, Нестор Бабський та Орест Джура - найкращі гравці чемпіонату України 2020 рокуВихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з водного поло у складі Львівського «Динамо»Ватерполісти Львівського коледжу спорту - лідери юнацького чемпіонату УкраїниІгор Зінкевич: «Продовжую працювати вчителем у Львівському фаховому коледжі спорту»