Водне поло : Ватерполісти Львівського коледжу спорту - срібні призери юнацького чемпіонату України

У м.Дніпрі 24-28 листопада 2021 р. відбувся фінал чемпіонату України з водного серед гравців віком до 16 років, участь у якому в числі 6 кращих команд нашої країни взяли ватерполісти Львівського коледжу спорту.
  В процесі турніру команда коледжу перемогла КДЮСШ ім.Ю.Кутенка Львів 11:6, ще один львівський колектив "КІВС-Леви" 7:5, зб.Закарпатської обл.14:7, місцеву "ДНУ-Дніпро"8:6, але поступилась зб.Харківської обл. 4:11. У підсумку команда набрала 12 очків і посіла ІІ місце у підсумковій турнірній таблиці.
 У складі команди срібними призерами юнацького чемпіонату України стали Дмитро Гупаловський, Максим Касіянчук, Максим Кудінов, Дмитро Кузнецов, Андрій Михайлов, Олександр Смірнов, Данило Соколов (усі 11 кл.), Микола Труш, Андрій Лободинський, Всеволод Пілюшин, Максим Свищ (10кл.), Олександр Боровик, Маркіян Лень, Марко Хитрий та Олег Рудник (9 кл.).
 А переможцями чемпіонату стали харківські ватерполісти, бронзові медалі дістались закарпатцям. 4 і 5 місця посіли КДЮСШ ім.Ю.Кутенка і "КІВС-Леви". Замкнули фінальну шістку господарі.

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Учні відділення водного поло - чемпіони України! ІІ місце учнів коледжу на міжнародному турнірі з водного полоВихованці відділення водного поло – срібні призери міжнародного турніру Nereus Cup серед юніорівПеремога вихованців відділення водного поло на міжнародному юнацькому турнірі в ПольщіУчні відділення водного поло – переможці міжнародного турніру у Хорватії! Результати ІІ туру Суперліги України з водного поло20-22 жовтня, у Львові відбулися ігри І туру Суперліги чемпіонату України з водного поло Старт І туру чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд СуперлігиДруге місце команди водного поло у першому турі “WP Tour Series”ІІІ місце команди водного поло на міжнародному турнірі “Chisinau Cup”Ватерполісти вибороли срібні медалі міжнародного турніру в КишиневіШестеро ватерполістів коледжу – володарі Суперкубка України-2023 з водного полоОлександр Ричун та Олександр Максюк здобули срiбло на мiжнародному турнірі з водного полоУспіх відділення водного поло на міжнародному турнірі "Vrutky CUP"Четверо ватерполістів Львівського коледжу спорту вирушили до Чорногорії на чемпіонат Європи