49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Список учнів


   
 
7 клас                                         2 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1.       
Біліченко Юлія
гандбол
англ./поль.
2.       
Бурбан Денис
футбол
англ.
3.       
Грабовенський Назар
футбол
англ./поль.
4.       
Грабчак Анжеліка
гандбол
франц. /англ.
5.       
Григоришин Олександр
вільна боротьба
англ.
6.       
Дмитришин Тарас
футбол
англ.
7.       
Домчат Назар
футбол
англ.
8.       
Кокодиняк Юрій
футбол
англ.
9.       
Комарениць Артур
футбол
англ.
10.  
Кондратюк Єгор
футбол
англ.
11.  
Мальована Вікторія
гандбол
англ.
12.  
Муц Андрій
санний спорт
англ.
13.  
Огорілко Максим
футбол
англ.
14.  
Островка Павло
футбол
англ.
15.  
Ощіпко Сніжана
дод.конт. (художня гімнастика)
англ.
16.  
Петрусь Домініка
фехтування
франц. /англ.
17.  
Пилипчук Данило
футбол
англ.
18.  
Попович Олександр
футбол
англ.
19.  
Сидорак Каріна
дод.конт. (художня гімнастика)
англ.
20.  
Сливчук Тадей
футбол
англ.
21.  
Смаглій Максим
футбол
англ.
22.  
Соліна Катерина
кульова стрільба
англ.
23.  
Сонгаль Максим
футбол
англ.
24.  
Турянський Роман
футбол
англ.
25.  
Шаргородська Діана
гандбол
англ.
 Класний керівник   - Шишкова Надія Зіновіївна
 
8-А клас                                         1 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1.
Бакус Маркіян
футбол
англ./поль.
2. 
Бердаль Віталій
футбол
англ./нім.
3. 
Білас Владислав
футбол
англ.
4. 
Білецький Дмитро
футбол
англ.
5. 
Бондаренко Аделіна
вільна боротьба
англ.
6. 
Борисюк Ірина
вільна боротьба
англ.
7. 
Гаврилиця Іван
футбол
англ./нім.
8. 
Єлманова Анна
кульова стрільба
англ.
9.   
Заряда Таїсія
санний спорт
англ.
10.
Качмар Назарій
санний спорт
англ./поль.
11. 
Коробов Максим
футбол
англ.
12. 
Костриця Олександр
футбол
англ./нім.
13.
Костюк Ростислав
футбол
англ./нім.
14. 
Креховецький Станіслав
санний спорт
англ.
15.  
Кузьмич Софія
вільна боротьба
англ.
16.  
Кулікова Вікторія
кульова стрільба
англ./поль.
17.  
Кучер Дмитро
футбол
англ.
18.  
Ломага Олександр
футбол
англ.
19.  
Мердєєв Максим
футбол
англ.
20.  
Рибій Юрій
футбол
англ.
21.  
Рябий Іван
футбол
англ.
22.  
Симчук Олександра
вільна боротьба
англ./поль.
23.  
Тарнакін Владислав
футбол
англ.
24.  
Тупий Максим
санний спорт
англ./поль.
25.  
Фамуляк Олег
кульова стрільба
англ.
26.  
Хімінець Максим
футбол
англ.
27.  
Хмельовський Денис
футбол
англ./нім.
28.  
Цебак Анастасія
вільна боротьба
англ.
29.  
Шайда Денис
футбол
англ.
30.  
Шеховцова Олександра
вільна боротьба
англ.
31.  
Штурмак Анастасія
вільна боротьба
англ.
32.  
Ямковий Артем
веслування на байдарках і каное
англ.
 Класний керівник      -     Кобилецька Ольга Іванівна 


8-Б клас                                         2 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1. 
Бовшик Ростислав
сучасне п’ятиборство
англ.
2. 
Вівчарук Вероніка
гандбол
англ.
3. 
Волошин Мілана
дод.конт. (теніс)
англ.
4. 
Газієв Нікіта
водне поло
англ.
5. 
Гончар Віталій
вільна боротьба
англ.
6. 
Гордейчук Владислав
бокс
англ.
7.  
Гутник Юлія
гандбол
англ.
8.  
Данилюк Дмитрій
вільна боротьба
англ.
9.  
Дутко Анастасія
гандбол
англ./поль.
10.  
Дьолог Яна
гандбол
англ./нім.
11.  
Здріла Каріна
гандбол
англ.
12.  
Іванцюк Юлія
гандбол
англ./нім.
13.  
Калинка Владислава
фехтування
англ.
14.  
Ковальчук Вікторія
легка атлетика
англ.
15.  
Кухар Каміла
гандбол
англ./поль.
16.  
Лакатош Ванесса
гандбол
англ./нім.
17.  
Лободинський Андрій
водне поло
англ./нім.
18.  
Свищ Віталій
водне поло
англ./нім.
19.  
Сідей Іван
вільна боротьба
англ.
20.  
Токарська Діана
дод.конт. (художня гімнастика)
англ.
21.  
Філярський Віталій
водне поло
англ./поль.
22.  
Фонтанний Артем
бокс
англ.
23.  
Хіміч Анна-Марія
легка атлетика
англ.
24.  
Шпак Ангеліна
гандбол
англ.
25.  
Янів Остап
легка атлетика
англ.
 Класний керівник     -   Фамуляк Оксана Ярославівна 


9-А клас                                         1 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1.  
Бабура Богдан
санний спорт
англ.
2.  
Гірняк Андрій-Роман
кульова стрільба
англ.
3.  
Головачов Владислав
кульова стрільба
англ.
4.  
Данько Сергій
веслування на байдарках і каное
англ.
5. 
Драгула Андрій
велоспорт
англ.
6.  
Козак Анна-Марія
вільна боротьба
англ.
7. 
Курій Олег-Віктор
кульова стрільба
англ.
8.  
Куц Марія
дод.конт.(важка атлетика)
англ./ісп.
9.    
Марціновський Даниїл
санний спорт
англ.
10. 
Микиєвич Вадим
санний спорт
англ.
11.  
Недоступ Наталія
кульова стрільба
англ.
12.  
Павлов Тимур
кульова стрільба
англ.
13.  
Петренко Арсен
кульова стрільба
англ.
14.  
Поцюрко Софія
веслування на байдарках і каное
англ.
15.  
Рой Анна
дод.конт.(художня гімнастика)
англ.
16.  
Сорокін Кирило
кульова стрільба
англ.
17.  
Стародуб Юлія
кульова стрільба
англ.
18.  
Степаненко Катерина
дод.конт.(художня гімнастика)
англ./поль.
19.  
Суліма Катерина
кульова стрільба
англ.
20.  
Чучмарьова Яна
кульова стрільба
англ.
21.  
Шкрет Анна
санний спорт
англ.
22.  
Шмотолоха Божена
велоспорт
англ.
23.  
Яковлев Даниїл
велоспорт
англ.
 Класний керівник      -    Задорожна Ірина Іванівна 


9-Б клас                                         2 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1.       
Блащук Костянтин
футбол
англ.
2.       
Вакулик Денис
футбол
англ.
3.       
Гбур Віталій
легка атлетика
англ./нім.
4.     
Гула Hоман
бокс
англ.
5.       
Дебич Василь
футбол
англ.
6.       
Звєрєв Олександр
легка атлетика
англ.
7.       
Ілюхін Артур
футбол
англ.
8.       
Катрич Віталій
футбол
англ.
9.       
Кецан Назарій
легка атлетика
англ.
10.  
Коваленко Дмитро
футбол
англ.
11.  
Кудінов Максим
водне поло
англ./нім.
12.  
Кучірка Владислав
футбол
англ.
13.  
Липей Вадим
вільна боротьба
англ.
14. 
Лозанюк Вадим
вільна боротьба
англ.
15.  
Ломницькоий Андрій
футбол
англ.
16.  
Маланчук Іван
футбол
англ.
17.  
Мікула Лук’ян
водне поло
англ.
18.  
Негребов Максим
бокс
англ./нім.
19.  
Ніколаєв Віктор
футбол
англ.
20.  
Панасюк Вадим
футбол
англ./рос.
21.  
Рожко Дмитро
футбол
англ.
22.  
Савчин Володимир
футбол
англ.
23.  
Скороход Максим
футбол
англ.
24.  
Смірнов Олександр
водне поло
англ.
25.  
Сморжанюк Володимир
футбол
англ.
26.  
Степчук Владислав
вільна боротьба
англ.
27.  
Фетько Олександр
футбол
англ.
28.  
Шах Артур
футбол
англ.
29. 
Штойко Олексій
вільна боротьба
англ.
Класний  керівник  -  Ваньо Богдана Богданівна 

9-В клас                                         2 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1.       
Антонюк Андріана-Марія
легка атлетика
англ.
2.       
Білоус–Гріджак Антоній
водне поло
англ./поль.
3.       
Вільшанецький Олександр
бокс
англ.
4.       
Горлова Валентина
сучасне п’ятиборство
англ./нім.
5.       
Городня Марія
дод.конт.(плавання)
англ.
6.       
Гупаловський Дмитро
водне поло
англ.
7.       
Занік Юліана
додатковий контингент (теніс)
англ.
8.       
Касіянчук Максим
водне поло
англ./фран.
9.       
Коваль Вікторія
гандбол
англ.
10.  
Коваль Єлизавета
гандбол
англ.
11.  
Корнілов Володимир
вільна боротьба
англ.
12.  
Кузнєцов Дмитро
водне поло
англ.
13.  
Кутна Софія
стрільба з лука
англ.
14.  
Лазутіна Яна
бокс
англ.
15.  
Мартинюк Людмила
гандбол
англ.
16.  
Михайлишин Сергій
вільна боротьба
англ./нім.
17.  
Михайлов Андрій
водне поло
англ.
18.  
Михалюк Марія
легка атлетика
англ./нім.
19.  
Оверко Каріна
легка атлетика
англ.
20.  
Ранчішева Яна
стрільба з лука
англ.
21.  
Слонівський Віталій
сучасне п’ятиборство
англ.
22.  
Соколов Данило
водне поло
англ.
23.  
Тарас Олег
дод.конт. (плавання)
англ./нім.
24.  
Твердохліб Софія
фехтування
англ.
25.  
Троян Матвій
водне поло
англ./нім.
26.  
Фадєєва Анастасія
стрільба з лука
англ./фран.
27.  
Федорчук Богдан
бокс
англ.
28.  
Харківець Валентин
бокс
англ.
29.  
Чепік Олексій
стрільба з лука
англ.
30.  
Шеремет Марина
фехтування
англ./нім.
Класний керівник   -    Кондратюк Анна Володимирівна         
 
10-А клас                                         1 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1.       
Антонюв Андріана
вільна боротьба
англ.
2.       
Антошків Марко
веслування
англ.
3.       
Бугай Інна
вільна боротьба
англ.
4.       
Василів Ольга
веслування
англ.
5.       
Горбовий Святослав
велоспорт
англ.
6.       
Зінчук Ксенія
кульова стрільба
англ.
7.       
Ковалишин Роман
веслування на байдарках та каное
англ.
8.       
Кондратенко Володимир
велоспорт
англ.
9.       
Коротаєва Аліса
веслування на байдарках та каное
англ.
10.  
Корчемлюк Станіслав
дод. конт. (дзюдо)
англ.
11.  
Костецький Валентин
веслування на байдарках та каное
англ.
12.  
Куріпко Тимофій
кульова стрільба
англ.
13.  
Лаць Діана
вільна боротьба
англ.
14.  
Літинець Максим
веслування
англ./нім.
15.  
Максимець Максим
футбол
англ.
16.  
Мельник Анна
вільна боротьба
англ.
17.  
Мельничук Юлія
вільна боротьба
англ.
18.  
Мох Олександра
санний спорт
англ.
19.  
Назарченко Вікторія
кульова стрільба
англ.
20.  
Орлевич Марія
вільна боротьба
англ.
21.  
Павелко Віра -Вікторія
кульова стрільба
англ.
22.  
Пшеничняк Христина
вільна боротьба
англ.
23.  
Скорупська Анастасія
дод. конт. (настільний теніс)
англ.
24.  
Худімов Даниїл
кульова стрільба
англ.
Класний керівник    -   Климків Ольга Мколаївна         

10-Б клас                                         2 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1.       
Агаджанов Чінгіз
водне поло
англ.
2.     
Алєйнікова Вікторія
легка атлетика
англ.
3.       
Бабич Назар
сучасне п’ятиборство
англ.
4.       
Бала Анастасія
легка атлетика
англ.
5.       
Бобак Володимир
фехтування
англ.
6.       
Буць Ян
водне поло
англ.
7.       
Васковський Данило
легка атлетика
англ.
8.       
Венжівська Вікторія
легка атлетика
англ.
9.       
Гентош Анастасія
фехтування
англ.
10.  
Гнелицька Олена
гандбол
англ.
11.  
Гойда Яків
фехтування
англ.
12.  
Горлова Олександра
сучасне п’ятиборство
англ.
13. 
Добровольська Анна
бокс
англ./поль.
14. 
Драч Вікторія
легка атлетика
англ.
15.  
Дрозд Віталій
сучасне п’ятиборство
англ.
16.  
Дуда Зоряна
гандбол
англ./нім.
17.  
Єлманова Марія
легка атлетика
англ.
18.  
Зелик Арсеній
водне поло
англ./нім.
19.  
Лозинський Павло
сучасне п’ятиборство
англ.
20.  
Любінський Ігор
водне поло
англ.
21.  
Лютий Тарас
фехтування
англ.
22.  
Мазепа Михайло
легка атлетика
англ.
23.  
Максимейко Юлія
гандбол
англ.
24.  
Мілова Вікторія
бокс
англ.
25.  
Музика Ігор
легка атлетика
англ.
26.  
Полащенко Павло
водне поло
англ./нім.
27.  
Поляк Марія
гандбол
англ./нім.
28.  
Рава Уляна
легка атлетика
англ./нім.
29.  
Трило Тарас
легка атлетика
англ.
30.  
Федун Юлія
сучасне п’ятиборство
англ.
31.  
Хацко Данило
водне поло
англ.
32.  
Черновол Анастасія
гандбол
англ.
Класний керівник   -   Барабаш Ярослав Михайлович

10-В клас                                         2 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1.       
Борис Владислав
бокс
англ.
2.       
Ваксман Костянтин
стрільба з лука
англ.
3.       
Василенко Михайло
бокс
англ.
4.       
Васільєв Маркіян
бокс
англ.
5.       
Григоришин Валентин
вільна боротьба
англ.
6.       
Гриньків Дмитро
футбол
англ.
7.       
Дорош Ігор
футбол
англ.
8.       
Дубовий Іван
футбол
англ.
9.       
Дума Сергій
футбол
англ.
10.  
Ібрагімов Роман
футбол
англ.
11.  
Іванюк Ігор
футбол
англ.
12.  
Козловський Денис
футбол
англ.
13.  
Костишин Сергій
вільна боротьба
англ.
14.  
Костюк Вадим
футбол
англ./нім.
15.  
Краснобокий Юрій
футбол
англ.
16.  
Кукуруза Вадим
футбол
англ.
17.  
Лукеча Павло
бокс
англ.
18.  
Мага Павло
вільна боротьба
англ.
19.  
Марцінків Максим
стрільба з лука
англ.
20.  
Марченко Микола
футбол
англ.
21.  
Матвіїв Юрій
футбол
англ.
22.  
Олах Сергій
бокс
англ.
23.  
Руденко Річард
вільна боротьба
англ.
24.  
Сологуб Вадим
футбол
англ./нім.
25.  
Строєнко Юрій
бокс
англ.
26.  
Терещак Даніїл
дод.конт.(тріатлон)
англ.
27.  
Трофимчук Віталій
футбол
англ.
28.  
Черевка Олександр
футбол
англ.
29.  
Шарун Володимир
футбол
англ.
30.  
Штифанович Олександр
футбол
англ.
 Класний керівник  -  Барабаш Наталія Романівна

11-А клас                                         1 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1.       
Винокуров Кирило
велоспорт
англ.
2.       
Домбровська Іванна
санний спорт
англ.
3.       
Кривич Анастасія
велоспорт
англ.
4.       
Маційовська Анастасія
дод. конт.(кінний спорт)
англ./нім.
5.       
Муха Христина
кульова стрільба
англ./нім.
6.       
Падошик Ольга
вільна боротьба
англ./нім.
7.       
Патер Олег
веслування
англ.
8.       
Перевізник Сандра-Марія
веслування
англ./нім.
9.       
Плескун Роман
кульова стрільба
англ.
10.  
Повк Кароліна
вільна боротьба
англ.
11.  
Поліщук Володимир
кульова стрільба
англ.
12.  
Приступа Уляна
веслування
англ.
13.  
Прус Дмитро
санний спорт
англ./фран.
14.  
Река Мар’ян
веслування
англ./фран.
15.  
Сівкова Божена
веслування
англ.
16.  
Скобельська Манола
вільна боротьба
англ.
17.  
Федюк Аліна
санний спорт
англ.
18.  
Хоменець Олександра
вільна боротьба
англ.
19.  
Шепіленко Катерина
дод.конт.(гірськолижний спорт)
англ.
20.  
Шутяк Юрій
веслування
англ.
 Класний керівник  - Таранова Лілія Анатоліївна

11-Б клас                                         1 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1.       
Васютик Денис
футбол
англ.
2.       
Дурдас Андрій
футбол
англ.
3.       
Кашперук Іван
футбол
англ.
4.       
Квасниця Ілля
футбол
англ.
5.       
Котовенко Костянтин
футбол
англ.
6.       
Непейпієв Руслан
футбол
англ.
7.       
Марків Павло
футбол
англ.
8.       
Махінка Денис
футбол
англ.
9.       
Назарчук Роман
футбол
англ.
10.  
Петрук Нікіта
футбол
англ.
11.  
Савчук Гліб
футбол
англ.
12.  
Сапуга Марко
футбол
англ.
13.  
Толстяк Дмитро
футбол
англ.
14.  
Хлань Максим
футбол
англ.
15.  
Хомутовський Роман
футбол
англ.
16.  
Юришка Віталій
футбол
англ.
Класний керівник  - Фігурна Ірина Ярославівна

11-В клас                                         2 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1.       
Безсмертна Олександра
дод. конт.
(художня гімнастика)
англ.
2.       
Бобак Данило
фехтування
англ.
3.       
Бодоряк Владислав
вільна боротьба
англ.
4.       
Вовк Юрій
вільна боротьба
англ.
5.       
Грозний-Фіалковський Кіріл
фехтування
англ.
6.       
Дяченко Олеся
гандбол
англ.
7.       
Завальний Олексій
водне поло
англ.
8.       
Клуннікова Ольга
сучасне п’ятиборство
англ.
9.       
Ліщинський Володимир
водне поло
англ.
10.  
Майкут Христина
гандбол
англ.
11.  
Мул Олександр
Водне поло
англ.
12.  
Никифорук Діана
гандбол
англ.
13.  
Петрусенко Артемій
водне поло
англ.
14.  
Попик Михайло
дод. конт. (настільний теніс)
англ.
15.  
Потерейко Артур
водне поло
англ.
16.  
Прокопяк Ірина
гандбол
англ.
17.  
Савчин Софія Надія
гандбол
англ.
18.  
Самсонов Єгор
водне поло
англ.
19.  
Ткач Андрій
вільна боротьба
англ.
20.  
Толстіков Артем
водне поло
англ.
21.  
Троян Станіслав
водне поло
англ.
22.  
Федишин Марта
дод.конт. (художня гімнастика)
англ.
23.  
Цімко Ольга
дзюдо
англ./нім.
24.  
Щерба Вероніка
гандбол
англ.
Класний керівник    -   Мацюх Галина Романівна

11-Г клас                                         2 зміна
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Іноземна мова
1.       
Алєйнікова Марія
легка атлетика
англ.
2.       
Бавшина Вікторія
стрільба з лука
англ.
3.       
Будзяк Микола
вільна боротьба
англ.
4.       
Булах Єва
стрільба з лука
англ.
5.       
Васильєва Софія
стрільба з лука
англ.
6.       
Гащук Максим
водне поло
англ.
7.       
Герус Анастасія
легка атлетика
англ.
8.       
Дідошак Олександр
вільна боротьба
англ.
9.       
Зозуляк Олександр
вільна боротьба
англ.
10.  
Ісальський Любомир
стрільба з лука
англ.
11.  
Кіраль Олег
бокс
англ.
12.  
Кузнєцов Олександр
водне поло
англ.
13.  
Лата Єлизавета
легка атлетика
англ.
14.  
Нестечук Данило
легка атлетика
англ.
15.  
Павлюх Соломія
стрільба з лука
англ.
16.  
Панциру Олександр
стрільба з лука
англ.
17.  
П’ястка Ростислав
бокс
англ.
18.  
Рубаха Остап
легка атлетика
англ.
19.  
Точілін Андрій
легка атлетика
англ.
20.  
Фляк Іван
легка атлетика
англ.
21.  
Харковський Андрій
вільна боротьба
англ.
22.  
Шупарський Владислав
вільна боротьба
англ.
23.  
Якубець Ігор
водне поло
англ.
24.  
Яценко Василь
вільна боротьба
англ.
Класний керівник     -    Стасишин Уляна Ігорівна
 


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види