ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Тиждень математики


                                     Підсумки тижня математики

   Кожен учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою і вчителі математики Львівського училища фізичної культури. Одним із засобів зацікавлення учнів математикою є добре продумана позаурочна робота. Такі заняття дають можливість ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки, прищепити учням любов до математики, сприяють розвитку і виявленню здібностей учнів, а також засвоєнню ними програмного матеріалу. Одним із таких заходів і є проведення тижня математики в школі. Тому, в нашому училищі за традицією з 16 по 21 жовтня 2017 року пройшов тиждень математики.
    Протягом тижня учні школи виконували цікаві завдання з математики: розгадували ребуси, кросворди, розв’язували задачі, виготовляли стіннівки та створювали презентації на математичну тему. Аж дві газети виготовила учениця 7 класу Твердохліб Софія



   Цікаво пройшла гра "Найрозумніший" з учнями 9-А класу під керівництвом вчителя Задорожної І.І. Діти отримали емоційно-позитивний заряд. Кожен із них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням. Під час заходу учні дізналися багато цікавого, нового і корисного з математики. Найактивнішими були Хоменець Олександра, Вітович Дмитро, Прус Дмитро






   У 7 класі цікаво пройшов усний журнал «Математика на сірниках» під керівництвом Качкевич Л.Г.  





Вчителем Переведенцевою Т.Іу 8-А класі була проведена гра «Найсильніша ланка». Метою заходу було поглибити і розширити знання учнів з математики: розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, логічне мислення, почуття колективізму, відповідальності, вміння працювати командою, виховувати потребу співпереживання і взаємодопомоги. Команди змагались на одному рівні, тому перемогла дружба. 


 
Вчителі Стасишин У.І. та Барабаш Я.М. провели з учнями 9-их класів цікавий конкурс навчальних комп’ютерних презентацій «Чарівний диск». Вчителі відзначили найкращі роботи учнів 9-Г класу Павлюх Соломії, Булах Єви, Дідошак Олександра, Бавшиної Вікторії, учнів 9-В класу Кашуби Михайла, Груші Микити, Махінки Дениса.







Учні 9-их класів писали твори на вільну тему «Життя без математики». Вчитель української мови та літератури Мацюх Г.Р. відзначила найзмістовніші і найграмотніші твори учнів 9-Б класу Саннікова Миколи, учениці 9-Г класу Васильєвої Софії і учениці 9-А класу Мухи Христини.
Вже за традицією під час тижня математики в нашому училищі проходить конкурс на визначення найкращого математика закладу. Отож, результати: 

1
 
Рубаха Остап
 
92
 
9-г
2
 
Бавшина Вікторія
 
91
 
9-г
3
 
Іванів  Вікторія
 
90
 
11-в
4
 
Санніков Микола
 
90
 
9-б
5
 
Жеплінська Марта
 
89
 
11-а
6
 
Кашуба Михайло
 
88
 
9-в
7
 
Черненко Марта
 
87
 
11-в
8
 
Груша Микита
 
86
 
9-в
9
 
Фокащук Назарій
 
85
 
10-б
10
 
Яремко Діана
 
85
10-в
11
Дідошак Олександр
84
9-г
12
Клуннікова Ольга
83
9-б
13
Попівняк Марко
83
9-в
14
Васильєва Софія
83
9-г
15
Плескун Руслан
82
11-а
16
Лукіянчук  Дмитро
82
11-б
17
Козловський Денис
81
8-а
18
Кондратенко Володимир
81
8-а
19
Агаджанов Чінгіз
81
8-б
20
Малакі Олексій
81
9-в
21
Кекляк Олена
81
9-г
22
Воробець Роман
81
10-в
23
Сич   Олексій
81
11-б
24
Твердохліб Софія
80
7
25
Ібрагімов Роман
80
8-а
26
Дуда Зоряна
80
8-б
27
Хоменець Олександра
80
9-а
28
Павлюх Соломія
80
9-г
29
Романік Микола
80
11-б
30
Осика Максим
80
11-в
31
Шостак  Мар’яна
80
11-в
32
Шкрет Анна
79
7
33
Петрусенко Арсеній
79
9-б
34
Грозний-Фіалковський Кіріл
79
9-в
35
Горик Ярослав
79
10-б
36
Мокрик  Мар’ян
79
10-б
37
Балух Ігор
79
10-в
38
Бекерська Юлія
79
11-а
39
Колодяжна Анастасія
79
11-а
40
Мудрик  Владислав
79
11-б
41
Головач Олександра
79
11-в
42
Шмульська Ірина
79
11-в
43
Гупаловський Дмитро
78
7
44
Сморжанюк Володимир
78
7
45
Шомко Василь
78
8-а
46
Щерба Вероніка
78
9-б
47
Назарчук Роман
78
9-в
48
Дуб Андрій
78
10-б
49
Зуб Юрій
78
11-а
50
Зубач  Андрій
78
11-в
51
Добуш Богдан
77
7
52
Махінка Денис
77
9-в
53
Реган Руслан
77
10-б
54
Братковська Ольга
77
11-в
55
Полащенко Павло
76
8-б
56
Федишин Марта
76
9-б
57
Савчук Гліб
76
9-в
58
Кіраль Олег
76
9-г
59
Трач Юлія
76
10-а
60
Кукурудза Вадим
75
8-а
61
Кузнєцов Олександр
74
9-г
62
Ганзін Андрій
74
10-а
63
Яремчук Вадим
74
10-б
64
Буць Ян-Данило
72
8-б
65
Гентош Анастасія
72
8-б
66
Гойда Яків
72
8-б
67
Чорний Михайло
72
9-в
68
Іваночко Анастасія
72
10-в
69
Блащук Костянтин
71
7
70
Майкут Христина
70
9-б
71
Прусак Руслан
70
10-в
72
Тельмінов Даниїл
69
8-а
73
Шупарський Владислав
69
9-г
74
Мацола Дарина
69
10-а
75
Гудзінський Вадим
69
11-б
76
Дубовий Іван
68
8-а
77
Горлова Олександра
68
8-б
78
Андрухів Іванна
68
11-а
79
Губицький  Олександр
68
11-б
80
Замулянець Андрій
68
11-б
81
Денега Артем
67
11-б
82
Гавронський Василь
66
8-а
83
Проказа Любов
66
8-б
84
Шарабура Єгор
65
8-а
85
Баблюк Денис
65
11-а
86
Калинчук Тимофій
65
11-б
87
Пастух Олександр
64
7
88
Завальний Олексій
64
9-б
89
Винник Марія
64
10-а
90
Мартиняк  Юрій
64
11-б
91
Поляк Марія
63
8-б
92
Сапуга Марко
63
9-в
93
Винник Соломія
63
10-а
94
Степаненкова Тетяна
63
11-а
95
Козак  Богдан
63
11-б
96
Мартинюк Людмила
62
7
97
Василів Ольга
62
8-а
98
Скобельська Манола
62
9-а
99
Винницький Василь
62
10-а
100
Качмарик Роман
62
11-а
101
Кашперук Іван
61
9-в
102
Вовк Ярина
61
11-а
103
Гринчук Назар
60
7
104
Бабич Назар
60
8-б
105
Зелик Арсеній
60
8-б
106
Приступа Уляна
60
9-а
107
Ліщинський Володимир
60
9-б
108
Антощак Вероніка
60
11-а
109
Стень Сергій
59
10-б
110
Наумова Жанна
59
10-в
111
Васютик Денис
58
9-в
112
Сулик Марія
58
10-а
113
Цюрпалевич Аліна
58
10-а
114
Козак Катерина
58
10-в
115
Чекмак Андрій
57
10-в
116
Плечищева Вікторія
56
7
117
Яроцький Тарас
56
8-а
118
Марків Ростислав
56
9-в
119
Яценко Василь
56
9-г
120
Кіщук Анна
55
7
121
Рожко Дмитро
55
7
122
Скорупська Анастасія
55
8-а
123
Муха Христина
55
9-а
124
Шипіленко Катерина
55
9-а
125
Никифорук Діана
55
9-б
126
Савчин Софія-Надія
55
9-б
127
Гінка Анна-Лаура
55
10-а
128
Романчук Іван
54
7
129
Глушко Іван
54
8-а
130
Хомутовський Вадим
54
9-в
131
Пястка Ростислав
54
9-г
132
Дяченко Олеся
53
9-б
133
Серетко Анастасія
53
9-г
134
Дяк Святослав
53
10-б
135
Голуб  Анна
53
11-в
136
Мікула Богдан
52
7
137
Ганяк Іван
52
8-а
138
Онищук Софія
52
8-б
139
Падошик Ольга
52
9-а
140
Безсмертна Олександра
52
9-б
141
Дурдас Андрій
52
9-в
142
Шеремета Софія
52
10-а
143
Гулевський Денис
52
10-б
144
Ходор Марія-Владислава
52
10-в
145
Музиченко Олексій
52
11-а
146
Слонівський Віталій
51
7
147
Гриньків Дмитро
51
8-а
148
Мох Олександра
51
8-а
149
Штифанович Олександр
51
8-а
150
Рава Уляна
51
8-б
151
Прокоп’як Ірина
51
9-б
152
Булах Єва
51
9-г
153
Караїм Максим
51
10-б
154
Возняк Марія-Соломія
51
11-а
155
Васічкін  Юрій
51
11-в
156
Стасюк Данило
51
11-в
157
Янович Акім
50
7
158
Антонюв Андріана
50
8-а
159
Матвіїв Юрій
50
8-а
160
Шарун Володимир
50
8-а
161
Федун Юлія
50
8-б
162
Луцик Анна
50
9-а
163
Толстіков Артем
50
9-б
164
Гащук Максим
50
9-г
165
Харковський Андрій
50
9-г
166
Петрушко Вікторія
50
10-в
167
Терета Валерія
50
11-а
168
Шепіленко Анастасія
50
11-а
169
Білійчук Андрій
50
11-в
170
Антолюк Андріана-Марія
49
7
171
Фостик Максим
49
7
172
Река Мар’ян
49
9-а
173
Мул Олександр
49
9-б
174
Алєйнікова Марія
49
9-г
175
Лата Єлизавета
49
9-г
176
Пилипів Олег-Роман
49
10-а
177
Сущак  Назар
49
10-б
178
Тимофіїв Христина
49
11-а
179
Алєксєєв Костянтин
49
11-в
180
Хмелевський Віктор
49
11-в
181
Васковський Данило
48
8-б
182
Григоришин Валентин
48
8-б
183
Мазепа Михайло
48
8-б
184
Самсонов Єгор
48
9-б
185
Фляк Іван
48
9-г
186
Вайнагій Кароліна
48
10-в
187
Андрухів  Максим
48
11-в
188
Савчин Володимир
47
7
189
Костишин Сергій
47
8-б
190
Ткач Андрій
47
9-б
191
Герус Анастасія
47
9-г
192
Гілевич Крістіна
47
10-а
193
Дідик  Роман
47
10-б
194
Ковальчук Юрій
47
10-б
195
Балацький  Юрій
47
11-в
196
Коваленко Дмитро
46
7
197
Гнелицька Олена
46
8-б
198
Коломийцев Павло
46
8-б
199
Кривич Анастасія
46
9-а
200
Прус Дмитро
46
9-а
201
Будзяк Микола
46
9-г
202
Война Руслана
46
11-в
203
Катрич Віталій
45
7
204
Дмитрійчук Дмитро
45
11-а
205
Лісовий Роман
45
11-б
206
Воронова  Марія-Луїза
45
11-в
207
Ільків Валентин
45
11-в
208
Дебич Василь
44
7
209
Зозуляк Олександр
44
9-г
210
Юзвяк Каріна
44
10-а
211
Борисевич Яна
44
10-в
212
Голяк Артем
44
11-а
213
Ковалик Софія
44
11-в
214
Бодоряк Владислав
43
9-б
215
Якубець Ігор
43
9-г
216
Тарновська Евеліна
43
10-а
217
Степанюк Віталій
43
10-в
218
Толстой Богдан
43
10-в
219
Лісовий  Михайло
43
11-в
220
Лозинський Павло
42
8-б
221
Повк Кароліна
42
9-а
222
Мартинюк Дем’ян
42
10-б
223
Кушнірук Ілона
42
11-а
224
Онишкевич  Катрін
42
11-в
225
Толстяк Дмитро
41
9-в
226
Білик Юрій
41
10-в
227
Дмитришин Діана
41
10-в
228
Овчаренко Ангеліна
41
10-в
229
Васильків Катерина
41
11-а
230
Кропивник Микола
41
11-а
231
Поріцький Ярослав
41
11-в
232
Фроляк Валентина
41
11-в
233
Лукеч Павло
40
8-б
234
Вітович Дмитро
40
9-а
235
Охоцький Назарій
40
9-в
236
Мозіль Василь
40
10-а
237
Кривенко Давид
40
10-б
238
Бас Денис
40
10-в
239
Панченяк Владислав
40
10-в
240
Бабіцька Вікторія
40
11-а
241
Прокопчук Крістіна
40
11-в
242
Шимков Михайло
40
11-в
243
Шутяк Юрій
39
9-а
244
Троян Станіслав
39
9-б
245
Закашевська Маргарита
39
10-а
246
Почапський Роман
39
10-а
247
Боднар Тарас
39
10-б
248
Булачек Володимир
39
10-в
249
Алпєєва Анастасія
39
11-а
250
Лукачук Соломія
39
11-а
251
Сидоренко Юлія
39
11-а
252
Петрук Нікіта
38
9-в
253
Прокопюк Валерія
38
10-а
254
Балог  Ярослав
38
10-б
255
Сліпець Остап
38
10-б
256
Гнідь Остап
38
10-в
257
Шмига Максим
38
10-в
258
Вовчак Романна
38
11-а
259
Бойчук Олег
37
10-б
260
Семенюк Павло
37
10-б
261
Зелених Катерина
37
11-а
262
Буртник Василь
36
10-б
263
Слюсар Денис
36
10-б
264
Федюк Аліна
35
9-а
265
Хлань Максим
35
9-в
266
Раделицький  Юрій
35
10-б
267
Пилипенко Вікторія
35
11-в
268
Сваричевський Андрій
34
10-в
269
Шкребляк Петро
34
10-в
270
Боднар Михайло
33
10-а
271
Заяц Тетяна
33
10-а
272
Савчин Володимир
33
10-а
273
Дола Кирило
33
11-в
274
Павелко Віра
32
8-а
275
Вовк Юрій
32
9-б
276
Попик Михайло
32
9-б
277
Ходукін Михайло
32
10-б
278
Квіт Віктор
32
11-в
279
Пихайленко Софія
32
11-в
280
Боруцький Назар
31
10-б
281
Горох Валентин
31
11-б
282
Нінець Роман
31
11-в
283
Юришка Віталій
30
9-в
284
Гротовицький Богдан
30
10-а
285
Томищ Марія
30
10-а
286
Борисенко В’ячеслав
30
10-б
287
Яблонський Андріан
30
10-б
288
Волос Денис
30
10-в
289
Возний Юрій
30
11-в
290
Плескун Роман
29
9-а
291
Семенець Володимир
29
10-б
292
Климишин Костянтин
29
10-в
293
Посівнич Олег
29
10-в
294
Федорко Захар
29
10-в
295
Наконечний  Роман
29
11-б
296
Мельнійчук  Вадим
28
11-б
297
Патер Олег
27
9-а
298
Мота Денис
27
10-б
299
Бідний  Мирон
27
11-б
300
Фетько Олександр
26
7
301
Домбровська Іванна
26
9-а
302
Микитюк Максим
26
10-б
303
Яковлєв Микита
26
11-а
304
Данилюк  Артем
26
11-б
305
Сарамака Дана
26
11-в
306
Добровольський Дмитро
26
10-в
307
Смірнов Олександр
25
7
308
Дацюк Андрій
25
8-а
309
Краснобокий Юрій
25
8-а
310
Пшиничняк Христина
25
8-а
311
Партура Анастасія
25
9-а
312
Микитюк Богдан
25
10-б
313
Семенов Дмитро
25
11-а
314
Чудик Оксана
25
11-а
315
Сікан  Данило
25
11-б
316
Марціновський Даниїл
24
7
317
Потерейко Артур
24
9-б
318
Слічний  Степан
24
11-б
319
Рак Юрій
24
10-в
320
Маційовська Анастасія
23
9-а
321
Поліщук Володимир
23
9-а
322
Пециляк Артур
22
9-б
323
Харчук Петро
21
10-в
324
Єлманова Марія
20
8-б
325
Конарєва Анастасія
20
9-г


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види