ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Спорт : Пекін-2008


        13 вихованців нашого училища у складі збірних команд України з видів спорту представляли нашу державу на іграх ХХІХ олімпіади в м. Пекіні. 
        Це: Микульчин (Мерлені) Ірина, Остапчук Юлія, Ващук Оксана, Синишин Наталія, Стадник Марія, Федоришин Василь – вільна боротьба; Демянюк Дмитро, Стуй Христина – легка атлетика, Бондарук Роман – кульова стрільба; Івашко Маркіян – стрільба з лука, Передерій Віра, Слободян Юля – художня гімнастика, Шемякіна Яна – фехтування.

 
Василь Федоришин – срібний призер олімпійських ігор в Пекіні!
(боротьба вільна)

Народився 31 березня 1981р. в м. Калуш Івано-Франківської області.
Вагова категорія – 60 кг.
Ріст – 168см.
Заслужений майстер спорту
Освіта вища, закінчив Національний університет фізичної культури та спорту
Перший тренер – Ігор Барна
4 місце на олімпійських іграх в Афінах 2004р., переможець чемпіонатів Європи 2007-2008р.р. Багаторазовий чемпіон України
Тренери – Ігор Барна, Андрій Сілецький, Ігор Дух.
Хобі – комп¢ютери, туризм.

 

Одразу дві наші цьогорічні випускниці здобули бронзові медалі з вільної боротьби в одній ваговій категорії до 48 кг. Це Ірина Микульчин та Марія Стадник, щоправда Марія представляла Азербайджан.

 

 

 

 

 

Ірина Микульчин (Мерлені)
(вільна боротьба)

Народилась 8 лютого 1982 г. в Камянець-Подільску.
Вагова категорія – 48 кг. Ріст – 150 см.
Заслуженний майстер спорту.
Кавалер орденів Княгині Ольги та «За заслуги»,
Навчалась в училищі з 2001 по 2008роки.
Перший тренер: Олексій Мельник.
Чемпіонка Олімпійських ігор 2004р. в м. Афіни,
Трьохразова чемпіонка світу, срібний призер чемпіонату світу 2007р., Багаторазова чемпіонка України.
Тренери: Олексій Мельник, Руслан Савлохов, Ігор Дух.
Заміжня, сину – 1рік.
Хоббі – музика.

 

Марія Стадник
(вільна боротьба)

(ліворуч на фото)

 

 

 

 

 


Юлія Остапчук
(боротьба вільна)

Народилась 26 вересня 1989 року в Ковелі.
Вагова категорія – 63 кг. Ріст – 167 см.
Перший тренер: Анатолій Мілехін
Почала займатись вільною боротьбою у 2001році.
Вступила до училища у
Студентка ІІІ курсу училища,
У 2005 році Юля стала чемпіонкою Європи серед дівчат в Албанії  У2006р. виконала норматив майстра спорту міжнародного класу, Чемпіонка світу та Європи серед юніорів,  5-й лауреат чемпіонату світу та чемпіонату Європи 2007р. серед жінок, володар ліцензії на участь в іграх ХХІХ Олімпіади;
Тренери: Анатолій Мілехін, Андрій Пістун.
Хобі - комп'ютери

 

 

Оксана Ващук
(вільна боротьба)

Народилася 11 лютого 1989р. в с.Іваничі Волинської області.
Вагова категорія – 72 кг.
Ріст – 167 см
Майстер спорту
Студентка ІІІ курсу Львівського державного училища фізичної культури.
Перший тренер – Іван Палій, боротьбою почала займатися з 200р.
Бронзова призерка чемпіонату Європи  серед кадетів 2006р., бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу 2007р. в Китаї, Чемпіонка України.
Тренери – Іван Палій, Андрій Пістун
Хобі – література
На Олімпійських Іграх вибула з 1/8 фіналу, програвши німкені Унде Майдер

 

 

Наталя Синишин
(боротьба вільна)

Народилася 3 липня 1985р. в с. Соснівка Львівської області.
Вагова категорія – 55 кг.
Ріст – 160см.
Заслужений майстер спорту.
Освіта – вища, закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Ушинського
Перший тренер – Леонід Абрамов
Бронзова призерка чемпіонатів світу 2006 і 2007р.р., срібна призерка чемпіонату Європи 2007р., ІІІ місце на чемпіонаті Європи 2008р. в м. Тампере.
Тренери – Олег Сазонов, Леонід Абрамов.
Хобі - музика

 

 

Дмитро Дем'янюк
(легка атлетика, стрибки в висоту)

Народився 30 червня 1983р. в м.Львові в сім'ї відомого стрибуна у висоту Олексія Дем'янюка
Зріст – 198 см.
Закінчив Львівське училище фізкультури і юридичний факультет Львівського техніко-економічного коледжу. Зараз навчається в екстернаті факультету дизайну в НУ «Львівська політехніка»
Майстер спорту міжнародного класу
Срібний призер чемпіонату України 2007р.
Особистий рекорд – 2 м 32 см
Тренери – В.Лебедюк.
Хобі – тюнинг автомобілів, дизайн

 

Христина Стуй
(легка атлетика, біг естафета 4*400м)

Народилася 3 лютого 1988р. в Угринові Івано-Франківської області
Ріст – 172 см.
Студентка Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу.
Майстер спорту
Перший тренер – Дмитро Яремчук
4-е місце в естафеті на Кубку Європи 2007р., чемпіонка України 2008р.
Тренери – Дмитро Яремчук, Павло Людера

 

 

Роман Бондарук
(кульова стрільба)

Народився 20 липня 1974р. у Львові
Ріст – 177см
Майстер спорту міжнародного класу
Освіта – вища, закінчив Львівський державний університет фізичної культури.
Перший тренер – Валентин Пихтін
Срібний призер чемпіонату Європи 2005р в командних змаганнях, срібний призер чемпіонату Європи 2007р. в особистому заліку.
Тренери – Степан Цюпко, Василь Серединський
Одружений, дочці – 14 років.
Хобі – рибалка

 

Маркіян Івашко
(стрільба з лука)

Народився 18 травня 1979р. в м.Львові
Переможець чемпіонату світу 2005р. в командних змаганнях, чемпіон Європи 2006р. в команді, срібний призер чемпіонату світу 2006р. в особистих змаганнях
Тренер – Віктор Міненко

 

 

Яна Шемякіна
(фехтування, шпага)

Народилася 6 січня 1986р. в м.Львові
Ріст 167 см.
Майстер спорту міжнародного класу
Студентка Львівського державного університету фізичної культури
Переможець в особистому заліку і срібний призер в командних змаганнях чемпіонату Європи 2005р
тренер – Андрій Орліковський
Хобі – автомобілі

 

 

 

 

 

Віра Передерій
(художня гімнастика)

Народилася 28 лютого 1990р. в м.Львові
Ріст 173 см
Майстер спорту міжнародного класу
Студентка Національного університету фізичного виховання і спорту.
Перший тренер – Ольга Кравченко
Срібна призерка етапу Кубка світу 2008р. в групових вправах
Тренери – Ірина Дерюгіна, Альбіна Дерюгіна
Хобі – книги

 

Юлія Слободян
(художня гімнастика)

народилася 25 вересня 1992р. в м.Львові
Ріст – 174 см.
Майстер спорту
Закінчила Республіканське вище училище фізичної культури та спорту.
Перший тренер – Олена Єресько.
Срібна призерка етапу Кубка світу 2008р. в групових вправах
Тренери – Ірина Дерюгіна, Альбіна Дерюгіна
Хобі – колекціонування акредитацій зі змагань



Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види