55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука


Кубок Чернівців розіграли Івашко та Іваницький

      11-14 червня 2019р. у м.Чернівцях відбулися всеукраїнські змагання «Кубок Чернівців» - І етап Кубка України зі стрільби з лука. 




Учениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.

    Учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Жанна Наумова визнана найкращою спортсменкою Львівщини у травні 2019р. 




Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.

       У м.Чатез (Словенія) 13-18 травня 2019р. відбувся І етап молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука. Змагання традиційно проходили у двох вікових категоріях – серед юніорів і кадетів.
У командній першості серед юніорок переможцем Кубка стала збірна команда України у складі харків’янки Ірини Третьякової, Єлизавети Сікало з Черкас та одинадцятикласниці Львівського училища фізичної культури Жанни Наумової (на фото). У фіналі українки перемогли збірну Польщі 6:2.

Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лука

    У Львові на лукодромі «Цитадель» 1-4 травня відбулися традиційні відкриті всеукраїнські змагання «Олімпійські надії-2019» зі стрільби з лука серед кадетів та юніорів.
У дуелях на особисту першість серед кадетів переможцем змагань став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Остап Сліпець (на фото). У фіналі Остап перестріляв чернівецького робінгуда Максима Петришина 7:1. Однокласник Остапа Максим Борик посів ІV місце. У поєдинку за «бронзу» Максим у додатковому пострілі поступився львів’янину Артему Устінову 5:6.





Іваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у команді

    18-24 квітня 2019р. у м.Новій Каховці відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука.
     В змаганнях чоловіків 4 місце посів вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип.2012р.).


Катерина Палеха пробує себе у новій якості

  Вихованка Львівського училища фізичної культури, триразова чемпіонка Європи, триразова срібна призерка чемпіонатів світу, учасниця двох олімпіад, заслужений майстер спорту зі стрільби з лука Катерина Палеха (вип. 1999р.) пробує себе у новій якості. 




Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращих

     У м.Новій Каховці 15-18 квітня 2019р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл, спортивних клубів, ШВСМ та УФК. 








Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна