Велоспорт : Серед юніорів тон задавали Підківка, Галик і Холод

У м.Львові у програмі молодіжного чемпіонату з велоперегонів на треку звання найсильніших трековиків України розіграли і юніори.
Титул дворазового чемпіона України на велотреку СКА здобув цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Віталій Підківка (на фото). Віталій переміг у командній гонці переслідування та командному спринті. Окрім того, Віталій прийшов до фінішу третім у гіті на 1000м з місця та посів 4 місце у омніумі.
У чемпіонському заїзді командного спринту Підківці асистував студент ІІ курсу Роман Селіверстов. Срібними призерами у цьому виді змагань стали Віктор Біляк (вип. 2014р.), Маркіян Параняк (11 кл.) та Олександр Кривич (9кл.).
Окрім того, Віктор Біляк та Василь Дідковський (11 кл.) вибороли «бронзу» у парній гонці на 80 кіл. Слідом за ними фінішували Олександр Кривич та Дмитро Кожушко (11 кл.).
Справжніми мультимедалістками в змаганнях дівчат стали Діана Галик (11кл.) та Софія Холод (10 кл.), на рахунку яких на двох 8 медалей. Діана виборола срібні нагороди у командній гонці, командному спринті, спринті та кейріні, а Софія – «срібло» у командній гонці та «бронзу» у командному спринті, спринті та кейріні. У командній гонці Діані і Софії асистували Юлія Бірюкова (11 кл.) та Софія Кузнєцова (вип. 2014р.).

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку