Велоспорт : Анна Луцик – дворазова чемпіонка України серед дівчат

15-20 лютого 2018р. у Львові у програмі зимового чемпіонату України з велотрекових перегонів була розіграна національна першість серед спортсменів юнацької вікової категорії (вік до 16 років).
Серед дівчат дворазовою чемпіонкою України стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Анна Луцик (на фото).
Анна перемогла у спринті та командному спринті. Окрім того, у гіті на 500м з ходу та скретчі в активі Анни срібні нагороди.
У командному спринті Луцик асистувала її однокласниця Анастасія Кривич.
Настя посіла також четверті місця у гіті та гонці «темпс».
Учень 8 класу Володимир Кондратенко став бронзовим призером у командній гонці переслідування.

21-26 травня відбудуться вступні іспити з вільної боротьби (юнаки) в спеціалізованому залі боротьби училища, вул.Кн.Ольги, 1
25-26 травня відбудуться вступні іспити з веслування на байдарках і каное на оз.Наварія, СДЮШОР «Веслярик»

Велоспорт

Велоспорт

Роман Гладиш – переможець чеського Гран ПріМар’ян Канака і Андрій Ганзін – срібні лауреати Гран Прі Чеської федерації велоспортуСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуЛуцик і Кривич – мультимедалістки юнацької першості України з велотрекових перегонівВелотрековики ЛУФК серед шосейників задніх не паслиЮлія Бірюкова серед шосейниць четвертаАндрій Каргут – заслужений тренер УкраїниНа чемпіонаті світу Роман Гладиш четвертий у скретчіЮлія Бірюкова – мультимедалістка зимового чемпіонату УкраїниСоломія Лукачук – п’ятиразова чемпіонка УкраїниАнна Луцик – дворазова чемпіонка України серед дівчатНа міжнародних змаганнях у Бельгії на рахунку Гладиша «срібло» і «бронза»На Кубку світу Гладиш у десятці сильніших у омніуміРоман Гладиш – найкращий спортсмен Львівщини у грудні 2017р.Гладиш і Клімченко – бронзові призери Кубка світу з велоперегонів на треку