Велоспорт : На чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першості

У Міжнародному центрі велоспорту, що у м.Егль (Швейцарія), де напередодні пройшов юніорський чемпіонат світу, 21-26 серпня 2018р. відбувся чемпіонат Європи з велотрекових перегонів серед юніорів та молоді віком до 23 років.
В категорії юніорів 4 місце у гонці скретч (різновид групової гонки на 10км) посів студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Олег Канака (на фото). У гонці за очками Олег набрав шосту суму.
Таким чином, Олег Канака повторив досягнення недавньої світової першості, де також здобув 4 місце у гонці за очками.
Першокурсник училища Микита Яковлев показав 15-ий результат у індивідуальній гонці переслідування на 3км.
Цьогорічна випускниця ЛУФК Юлія Бірюкова у складі молодіжної збірної України посіла 6 місце у командній гонці переслідування та набрала восьму суму у омніумі – велотрековому багатоборстві.
Ще один другокурсник Олександр Кривич у гонці з вибуванням фінішував на 18 місці, а в гіті на 1000м став чотирнадцятим.

Велоспорт

Велоспорт

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку