50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Десятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорок


         На відкритому Київському велодромі 29-31 серпня 2021 р. у програмі чемпіонату України з велоперегонів на треку з олімпійських видів змагань відбулася і національна юніорська першість - змагалися велотрековики віком до 18 років.
В перегонах серед дівчат триразовою юніорською чемпіонкою України стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Кароліна Келюх. Кароліна перемогла у кейріні, спринті та гіті на 200м з ходу. У командному спринті у Кароліни бронзова нагорода.
Студентка ІІ курсу Анастасія Кривич у складі збірної команди стала срібною призеркою у командній гонці переслідування та разом з Келюх виборола бронзову медаль у командному спринті.
Серед юніорів дві золоті медалі в активі одинадцятикласника Данила Яковлєва. Данило посів перші місця у омніумі - велотрековому багатоборстві та у медісоні. У командній гонці переслідування у Данила срібна медаль, а у командному спринті - бронзова. У командній гонці та у командному спринті Данилові асистували студент І курсу Володимир Кондратенко та десятикласник Матвій Хацинський.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Святослав Горбовий на юніорському чемпіонаті світу з велотреку чотирнадцятий у перегонах з вибуванняМикита Яковлєв та Андрій Ганзін - четверті лауреати світового Кубка націй з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на трекуДесятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорокЮлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовцівВелосипедисти Львівського коледжу спорту змагались на молодіжному чемпіонаті ЄвропиДанило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на трекуСтудент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на трекуСвятослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніумуСвятослав Горбовий та Володимир Кондратенко - переможці "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонівВихованці коледжу спорту серед лауреатів "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів на трекуДанило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів