Велоспорт : На чемпіонаті з велоспорту на рахунку вихованців ЛУФК 83 медалі

На змаганнях по збиранню нагород перетворився командний чемпіонат України з велоперегонів на треку серед закладів фізичної культури (м.Львів, 15-18 жовтня 2015р.) для вихованців Львівського училища фізичної культури. На загал, вони вибороли 83 (!) медалі, в тому числі 41 золоту.
Перегони на велодромі СКА проходили у чотирьох вікових категоріях: молодші юнаки, юначки, юніори та молодь (U-23).
Серед спортсменів юнацької вікової категорії відзначилась учениця 10 класу училища Христина Бубняк. В активі Христини 9 медалей, в їх числі 5 – найвищої проби. Христина перемогла у гіті на 500 і 200м, індивідуальній гонці переслідування, гонці з вибуванням та командному спринті. Серйозну конкуренцію Бубняк у окремих видах змагань склала одинадцятикласниця Софія Холод. Софія посіла перші місця у спринті, скретчі, кейріні та груповій гонці, а у гіті на 200м з ходу та гонці з вибуванням фінішувала відразу за Христиною.
Серед хлопців 8 призових місць на рахунку учня 10 класу Олександра Кривича. Олександр показав найкращий результат у командному спринті, гіті на 200м, спринті, індивідуальній та командній гонках переслідування, груповій гонці та кейріні. Отож, Олександр - семиразовий чемпіон України!
Чотири рази на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднімався однокласник Кривича Сергій Білий. Разом з Олександром Білий переміг у командному спринті та командній гонці переслідування, став чемпіоном України у гіті на 500м та скретчі. Два «золота» і одне «срібло» на рахунку Валерія Романенкова (10кл.). Не залишились без нагород і десятикласники Олег і Мар’ян Канаки та Назар Гудзь.
В категорії юніорок за кількість медалей змагались учениця 10 класу Богдана Солтис (на фото) та першокурсниця Діана Галик. У підсумку у Солтис 9 нагород, в тому числі 8 золотих, у Галик – 7 (1 золота). Богдана не мала собі рівних у гіті на 500 і 200м, командному спринті (разом з Галик), спринті, скретчі, кейріні, індивідуальній гонці переслідування та гонці з вибуванням. І за кількістю, і за якістю Богдана Солтис серед юніорок найкраща! 4 медалі на рахунку Юлії Бірюкової (І курс).
Серед юніорів кращим був другокурсник Віктор Біляк. Віктор переміг у командній гонці переслідування та командному спринті, фінішував другим у кейріні та показав третій результат у гіті на 200м. Чемпіоном України у командному спринті став студент І курсу Дмитро Кожушко.
Дев’ятиразовим лауреатом чемпіонату серед молоді віком до 23 років закінчив змагання студент ІІІ курсу училища Роман Селіверстов. Роман переміг у індивідуальній та командній гонці переслідування, командному спринті, посів ІІ місце у спринті, гіті на 1000 і 200м, показав третій результат у кейріні та груповій гонці. Разом з Романом на п’єдестал пошани піднімались також Віталій Підківка (5 разів), Юрій Поляков (тричі), Микола Саламаха та Василь Шаловило (по 2 рази).
Як підсумок, і у загальнокомандній першості команда ЛУФК не мала собі рівних. В активі наших велотрековиків 1106 залікових очків. На другому місці СДЮШОР «Промінь» з м.Білої Церкви – 898, треті - КДЮСШ ім.Кутенка (м.Львів) – 732 очки.

Результати вихованців відділення велоспорту на чемпіонаті України на шосе за трековою програмою Вихованці відділення велоспорту здобули 26 медалей на чемпіонаті України!Результати участі учнів відділення велоспорту на чемпіонаті УкраїниМатвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"