Велоспорт : Блискучий виступ велосипедистів ЛУФК на зимовому чемпіонаті України

Блискуче виступили велосипедисти Львівського училища фізичної культури на зимовому чемпіонаті України з велоперегонів на треку, який 17-21 лютого 2015р. відбувся у Львові на велодромі СКА. В їхньому доробку 46 медалей, в тому числі 23 золоті.
У юнацькій віковій категорії мультичемпіоном України став учень 9 класу Олександр Кривич (на фото). В активі Олександра відразу 7 золотих медалей. Кривич переміг у гіті на 500м з місця і на 200м з ходу, скретчі, кейріні, гонці з вибуванням, командній гонці переслідування та командному спринті. Разом з Олександром дворазовим чемпіоном України у командних видах став його однокласник Олег Канака. Окрім того, Олег виборов два «срібла» у скретчі та груповій гонці.
В змаганнях дівчат рівних не було десятикласниці Софії Холод. Софія п’ять разів піднімалася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани за перемоги у гітових видах програми, спринті, кейріні та командному спринті. У командній гонці переслідування у неї срібна нагорода.
І в категорії юніорів тон задавали вихованці ЛУФК. Віталій Підківка (І курс) переміг у командному спринті та кейріні, виборов срібні медалі у гіті на 1000м і скретчі, посів ІІІ місце у груповій гонці. Разом з Підківкою чемпіоном України у командному спринті став його однокурсник Віктор Біляк. У Віктора також дві «бронзи» у командній гонці переслідування та кейріні.
По дві бронзові нагороди у командній гонці переслідування та командному спринті здобули учні 11 класу Микола Саламаха, Василь Шаловило, Маркіян Параняк і Дмитро Кожушко.
Серед дівчат-юніорок цілу копу медалей назбирала одинадцятикласниця Діана Галик. Разом зі своїми подругами Юлією Бірюковою та Софією Кузнецовою Діана перемогла у командній гонці переслідування. У скретчі, кейріні, груповій гонці та гонці з вибуванням Галик – срібна призерка. Ще одне «срібло» Діана здобула вже на дорослому чемпіонаті, де посіла ІІ місце у командному спринті.
Чемпіоном України серед дорослих спортсменів у командній гонці переслідування став і Віталій Підківка.

Вболіваємо за учнів 11 класу на стиковому матчі Чемпіонату України з футболу U-17
Сьогодні, о 12.00 матч між командами УФК-Карпати - СДЮСШОР Прикарпаття (4-е місце група 3)

Результати вихованців відділення велоспорту на чемпіонаті України на шосе за трековою програмою Вихованці відділення велоспорту здобули 26 медалей на чемпіонаті України!Результати участі учнів відділення велоспорту на чемпіонаті УкраїниМатвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"