Велоспорт : Велосипедисти ЛУФК змагались у збиранні нагород на молодіжному чемпіонаті

32 медалі, в тому числі 8 золотих, вибороли велосипедисти Львівського училища фізичної культури на молодіжному чемпіонаті України з велоперегонів на треку у олімпійських видах змагань, який 10-14 червня 2015р. проводився на велодромі СКА.
Змагання проводилися у двох вікових категоріях: молоді віком до 23 років, так званих «андерів», та юніорів.
Серед «андерів» володарем чотирьох нагород національної першості став студент ІІ курсу Роман Гладиш. У складі збірної команди Роман переміг у командній гонці переслідування на 4 км, був другим у омніумі (велосипедне багатоборство) і скетчі (групова гонка) та показав третій результат у гіті на 1000 м з місця.
У командній гонці переслідування слідом за Романом друге місце посіли його однокурсник Роман Селіверстов, студент І курсу Юрій Поляков та недавній випускник Маркіян Міхенько. В активі хлопців ще одне «срібло» у командному спринті. У цьому виді програми до їхнього успіху долучився і першокурсник Віктор Біляк.
В змаганнях жінок домінувала вихованка училища Тетяна Клімченко (вип.2011р.), у доробку якої три золоті нагороди та срібна медаль.
У юніорській віковій категорії дворазовим чемпіоном України став студент І курсу Віталій Підківка. Віталій у складі збірного екіпажу переміг у командній гонці та командному спринті. Окрім того, Віталій посів ІІ місце у гіті на 1000м та омніумі, а також третє у скретчі.
Повний комплект медалей назбирав на велотреку СКА цьогорічний випускник Маркіян Параняк. Маркіян переміг у парній гонці, фінішував другим у командній та разом з десятикласником Олександром Кривичем показав третій час у командному спринті.
Юний Олександр Кривич виборов ще три «бронзи» у кейріні, спринті та парній гонці.
Студент І курсу Віктор Біляк окрім срібної медалі, яку він здобув у «молодіжному» командному спринті, відзначений двома юніорськими «сріблами» у спринті та кейріні.
Серед дівчат-юніорок по чотири нагороди в активі цьогорічних випускниць Юлії Бірюкової, Діани Галик та одинадцятикласниці Софії Холод. Разом дівчата стали чемпіонками у командній гонці на 3 км. Окрім того, Юля Бірюкова перемогла у кейріні та посіла треті місця у омніумі і скретчі. Діана Галик стала срібною призеркою у командному спринті, скретчі та омніумі, а Софія Холод фінішувала другою у командному спринті.

Результати вихованців відділення велоспорту на чемпіонаті України на шосе за трековою програмою Вихованці відділення велоспорту здобули 26 медалей на чемпіонаті України!Результати участі учнів відділення велоспорту на чемпіонаті УкраїниМатвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"