Велоспорт : Велосипедисти ЛУФК домінували на командному чемпіонаті України

55 медалей, в тому числі 23 золотих, вибороли учні та студенти Львівського училища фізичної культури на командному чемпіонаті України з велоперегонів на треку серед навчальних закладів фізичної культури.
Змагання проходили на львівському велотреку з 16 до 18 жовтня 2014р. у чотирьох вікових категоріях: молодші юнаки (спортсмени 2000-2002р.р.н.), юнаки (1998-1999р.р.н.), юніори (1996-1997р.р.н.), молодь віком до 23 років.
Серед наймолодших рівних не було учневі 9 класу училища Олегу Канаці (на фото). Олег п’ять разів піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани і один раз посів ІІІ місце.
Серед юнацької вікової групи відзначилась одинадцятикласниця Діана Галик. Діана перемогла у командному спринті, кейріні (гонка за мотоциклом), скретчі (індивідуальна гонка з загального старту), посіла ІІ місце у гіті з місця на 500м та груповій гонці за очками. Не відставала від Галик і учениця 10 класу Софія Холод. В активі Софії 1 золота, 1 срібна і 2 бронзових нагороди. Юлія Бірюкова (11 клас) стала чемпіонкою у груповій гонці.
Серед хлопців цієї вікової категорії 4 нагороди в активі учня 9 класу Олександра Кривича. Олександр разом з одинадцятикласником Дмитром Кожушком посів І місце у командному спринті, фінішував другим у гіті та скретчі, завоював «бронзу» у командній гонці переслідування на 3 км. Дмитро Кожушко, окрім перемоги у командному спринті, посів ІІІ місця у командній гонці переслідування та скретчі.
Срібна та бронзові медалі в активі учня 11 класу Маркіяна Параняка та десятикласника Миколи Саламахи. Маркіян і Микола піднімалися на п’єдестал пошани у командному спринті та командній гонці переслідування.
В змаганнях юніорів мультимедалістом став студент ІІ курсу Роман Селіверстов. Роман переміг у гіті на 1000м, командному спринті, кейріні та скретчі, показав другий результат у груповій гонці за очками. На рівних конкурував з Селіверстовим і першокурсник Віталій Пдківка. Разом з Романом Віталій виграв командний спринт, став переможцем у груповій гонці, т.зв. медісоні, показав другий результат у гіті та скретчі, фінішував третім у кейріні. До слова, у кейріні весь п’єдестал пошани був за вихованцями ЛУФК. Окрім Селіверстова і Підківки його другу сходинку зайняв Віктор Біляк (І курс). Віктор переміг також у командному спринті та посів ІІ місце у перс’юті – командній гонці переслідування на 3 км. У командній гонці Біляку асистували одинадцятикласники – Святослав Голінчак та Василь Дідковський. Голінчак і Дідковський вибороли також бронзові медалі у командному спринті, а Василь – ще у скретчі. У скретчі весь п’єдестал пошани також за ЛУФК: Селіверстов, Підківка, Дідковський.
Серед молоді три золоті нагороди здобув студент І курсу Юрій Поляков. Юрій переміг у гіті на 1000м з місця, командній гонці переслідування, де йому асистували Селіверстов, Підківка та Маркіян Міхенько (вип. 2013р.), разом з Маркіяном Міхеньком – у командному спринті. Міхенько, окрім того, фінішував другим у груповій гонці (Поляков тут був третім) та третім у кейріні.
У командній гонці переслідування на 3 км серед жінок ще юначки Діана Галик, Софія Холод і Юлія Бірюкова показали другий результат.
У загальнокомандній першості команда ЛУФК посіла ІІ місце, поступившись СДЮШОР «Промінь» з Білої Церкви. За словами старшого тренера відділення велоспорту Андрія Каргута у нашій команді змагалось 14 осіб (всі учні та студенти, які навчаються в училищі), а у білоцерківчан – 32. За рахунок масовості вони й перемогли.

Результати вихованців відділення велоспорту на чемпіонаті України на шосе за трековою програмою Вихованці відділення велоспорту здобули 26 медалей на чемпіонаті України!Результати участі учнів відділення велоспорту на чемпіонаті УкраїниМатвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"