Маркіян Міхенько – майстер спорту України

На зимовому чемпіонаті України з велоспорту по треку, який проходив у м.Львові з 18 до 22 лютого 2010р. учень 11 класу Маркіян Міхенько у командній гонці переслідування виконав норматив майстра спорту України. В нагороду Маркіяну училище фізичної культури придбано новий велосипед.

Тарас Ліпкевич – дворазовий зимовий чемпіон України

У м.Львові 22 лютого 2010р. закінчився зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту на треку.
Студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Тарас Ліпкевич виборов на чемпіонаті 2 золоті, 1 срібну і 1 бронзову медалі. Він переміг в індивідуальній гонці переслідування на 3км та груповій гонці на 120 кіл. Срібну нагороду Тарас здобув у командній гонці переслідування на 4км, а бронзову – у парній гонці на 100 кіл. Причому, обидва рази Тарасу асистував ще зовсім юний, одинадцятикласник ЛУФК Маркіян Міхенько. Для Маркіяна це був дебют на дорослій першості і відразу такий успіх.
Срібну і бронзову медалі чемпіонату здобув і недавній випускник відділення велоспорту УФК Костянтин Крадецький. Костя став другим у скретчі та посів 3 місце у груповій гонці.
5 місце у командному спринті серед жінок посіла студентка і курсу Оксана Макушенко.

Унікальне досягнення Тетяни Клімченко – 7 перемог на юнацькому чемпіонаті України

Унікальне досягнення встановила на зимовому юнацькому чемпіонаті України з велосипедного спорту на треку десятикласниця Львівського училища фізичної культури, вихованка молодого тренера Андрія Каргута Тетяна Клімченко. Вона сім разів перемогла своїх ровесниць у окремих видах програми. Тані не було рівних у гіті на 500м. з місця, гіті на 200м з ходу, спринті, індивідуальній та командній гонках переслідування, скретчі, груповій гонці. Крім цього, Таня виборола „срібло” у командному спринті.
Восьмикласниця училища Настя Атаманчук посіла ІІІ місце у командному спринті, стала двічі четвертою у скретчі і груповій гонці, посіла 5 місце у командній гонці переслідування.
Учень 8 класу відділення велоспорту Ігор Цімарно виборов бронзову нагороду у командному спринті серед юнаків та став 4 у командній гонці переслідування. 5 і 6 місця у командній гонці переслідування та командному спринті посіли дев’ятикласники Вячеслав Павлюк і Дмитро Сергєєв.
Змагання проходили у Львові 18-22 лютого 2010р. паралельно з дорослим чемпіонатом.

Юрій Цюпик третій на етапі Кубка світу

З 10 до 12 грудня 2009р. у м.Калі (Колумбія) проходив ІІІ етап Кубка світу з велогонок на треку. Випускник відділення велоспорту ЛУФК Юрій Цюпик посів ІІІ місце у командному спринті. Юрію асистували львів'янин Євген Болібрух та Андрій Винокуров з м.Харкова.

Маркіян Міхенько – чемпіон України з велогонок на треку

У м.Львові з 15 до 19 жовтня 2009р. пройшов чемпіонат України з велогонок на треку. Кращі велогонщики змагалися в омніумі та груповій гонці. Серед юніорів в омніумі-темп чемпіоном України став одинадцятикласник ЛУФК Маркіян Міхенько. Маркіян виборов срібну медаль і у парній гонці. У юнацькій віковій категорії срібну медаль виборола десятикласниця Тетяна Клімченко. На третьому місці серед дівчат – восьмикласниця Анастасія Атаманчук.

Тарас Ліпкевич – майстер спорту міжнародного класу

На львівському велотреку завершився чемпіонат України з велоспорту. Студент ІІІ курсу ЛУФК Тарас Ліпкевич посів ІІІ місце у скретчі (групова гонка) і виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Вітаємо!

Першокурсник Назар Ливень взяв участь у чемпіонаті світу з велоспорту

У м.Москві з 11 до 15 серпня 2009р. пройшов чемпіонат світу з велоспорту серед юніорів. У складі збірної команди України змагався і першокурсник училища фізкультури Назар Ливень. Назар посів 15 місце у досить складному виді програми – т.зв. скретчі (групова гонка). Це був перший виїзд Назара на міжнародні змагання закордон, тому його виступ особистий тренер Андрій Каргут вважає задовільним.

Тарасу Ліпкевичу завадила травма

Тільки травма завадила третьокурснику ЛУФК Тарасу Ліпкевичу вийти на старт командної гонки переслідування на 4 км молодіжного чемпіонату Європи (U-23), який 15-19 липня 2009р. проходив у Білоруській столиці.

Вихованка ЛУФК Анна Нагірна – чемпіонка Європи з велоспорту

Вихованка відділення велоспорту Львівського училища фізичної культури (випуск 2005р.) Анна Нагірна завоювала титул чемпіонки Європи серед «андерів» (спортсмени віком до 23 років) в командній гонці переслідування на Європейській першості у м. Мінську (Білорусь), яка проходила з 15 до 19 липня 2009р.

Результати виступу вихованців відділення велоспорту ЛУФК на чемпіонаті України серед юніорів

3-7 липня 2009р. у м.Львові відбувся чемпіонат України з велоспорту серед юніорів. У змаганнях брали участь 23 команди. За результатами змагань студент І курсу училища Ливень Назарій включений до збірної команди України по підготовці до чемпіонату світу, який відбудеться у м.Москва (Росія) з 15 до 20 серпня 2009р.

Результати виступу відділення велоспорту на Всеукраїнських змаганнях з велоспорту на треку