Велоспорт

Клімченко, Бірюкова та Нагірна - бронзові призерки чемпіонату Європи з велоперегонів на треку

Відразу троє вихованок Львівського коледжу спорту стали бронзовими призерками чемпіонату Європи з велоперегонів на треку, який у ці дні триває у болгарському Пловдиві.

Вихованець коледжу Роман Гладиш - срібний призер чемпіонату Європи з велоперегонів на треку

У м.Пловдиві (Болгарія) триває чемпіонат Європи з велоперегонів на треку.
      Другого дня змагань срібну медаль чемпіонату у гонці скретч - різновиді групової гонки на 15км виборов вихованець Львівського коледжу спорту Роман Гладиш (на фото).

Вихованка коледжу Тетяна Клімченко - бронзова призерка чемпіонату Європи велоперегонів на треку

У м.Пловдиві (Болгарія) 11 листопада 2020р. розпочався чемпіонат Європи з велоперегонів на треку.

Соломія Лукачук - найкраща спортсменка Львівщини у жовтні 2020 року

Студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Соломія Лукачук (на фото) визнана найкращою спортсменкою Львівщини у жовтні 2020 року.

Юлія Бірюкова та Соломія Лукачук четверті на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку

У м.Фйоренцуола-д'Арда (Італія) 8-13 жовтня відбувся чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів.

Матвій Хацинський - восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаків

У м.Львові у програмі осіннього чемпіонату України з велоперегонів на треку, який відбувся на велодромі СКА 29 вересня - 4жовтня, найсильніших велотрековиків визначили юнаки і дівчата віком до 14 років.
         Серед хлопців рівних на чемпіонаті не було учневі 9 класу Львівського коледжу спорту Матвію Хацинському. Матвій 8 разів виходив на старт і у всіх гонках перемагав.

Данило Яковлєв - чотириразовий юнацький чемпіон України з велоперегонів на треку

У м.Львові 29 вересня-4 жовтня у програмі осіннього чемпіонаті України з велоперегонів на треку відбулася і юнацька національна першість.
Серед юнаків віком до 16 років чотириразовим чемпіоном України став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.

Кондратенко та Горбовий - чемпіони України з велоперегонів на треку серед юніорів

У м.Львові у програмі осіннього чемпіонату України з велоперегонів на треку, який відбувся на велодромі СКА 29 вересня-4 жовтня, звання найсильніших розіграли і юніори - спортсмени віком до18 років.
У командній гонці переслідування на 4км чемпіоном України у складі юніорської збірної команди України став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Володимир Кондратенко.

Соломія Лукачук - дворазова чемпіонка України з велоперегонів на треку

29 вересня-4 жовтня на львівському велодромі СКА відбувся осінній чемпіонат України з велоперегонів на треку.
У командному спринті чемпіонкою України у парі з львів'янкою Тетяною Вачко стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Соломія Лукачук.
Свою другу золоту медаль чемпіонки Соломія здобула у гонці темпо.

Матвій Хацинський - триразовий срібний призер юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосе

Учень 9 класу Львівського коледжу спорту Матвій Хацинський виборов 3 срібні медалі на юнацькому чемпіонаті України з велоперегонів на шосе, який 18-20 вересня відбувся у м.Кропивницькому.

Роман Гладиш – п’ятиразовий чемпіон України!

Вихованець Львівського коледжу спорту Роман Гладиш (на фото) виборов 5 золотих медалей чемпіона України на національній першості з велоперегонів на треку, яка 28 серпня - 2 вересня відбулася у Львові.

На львівському велодромі СКА 28 серпня - 2 вересня відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку.

Юлія Бірюкова у вісімці кращих молодіжного чемпіонату Європи з велоперегонів на шосе

У м.Плуе (Франція) 24 серпня розпочався чемпіонат Європи з велоперегонів на шосе.
     У індивідуальній гонці на час 8 місце серед жінок віком до 23 років посіла вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Бірюкова.

Анна Нагірна з олімпійською ліцензією

У м.Берліні (Німеччина) 26 лютого – 1 березня 2020р. відбувся чемпіонат світу з велоперегонів на треку.

Данило Яковлєв – юнацький чемпіон України з велотрекових перегонів

14-20 лютого 2020р. у Львові під час зимового чемпіонату України з велоперегонів на треку відбулася і юнацька національна першість з цього виду велосипедного спорту. Змагалися хлопці і дівчата віком до 16 років.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"