Футбол : Футболісти ЛУФК – переможці VІ юнацьких спортивних ігор України

У м.Івано-Франківську 23 липня 2011р. фінішував фінальний турнір з футболу за програмою VІ літніх юнацьких спортивних ігор України. Змагались спортсмени 1995-1996р.р.н.
У вирішальному поєдинку збірна команда Львівської області, у складі якої виступало восьмеро вихованців відділення футболу Львівського училища фізичної культури, розгромила збірну Вінниччини 5:0 і стала переможцем престижних всеукраїнських змагань.
Переможцями VІ юнацьких спортивних ігор України стали Юрій Хомин, Тарас Качараба, Тарас Регусевич, Назар Паньків, Андрій Балян, Андрій Маркович, Юрій Яструб, Орест Дацишин. Усі хлопці займаються в групі молодого тренера Івана Павлюха.
Результати ігор зб.Львівщини: Луганська обл. 4:0, Івано-Франківська 1:0, Вінницька 5:0.

Футбол

Футбол

Футболісти ЛУФК розпочали весняну частину юнацьких чемпіонатів УкраїниЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання здібних юних футболістівЛьвівське училище фізичної культури – переможець «Першості найкращих» у клубному залікуПетро Харжевський дебютував за «Карпати»На всеукраїнських турнірах «Першість найкращих» визначилися переможціНаймолодші футболісти ЛУФК – переможці турніру «Весняні ластівки Буковини»На «Першості найкращих» серед навчальних спортивних закладів відбувся ІІ тур В Україні стартувала серія турнірів з футболу під загальною назвою «Першість найкращих»Степан Родак: «Першість найкращих – спільний проект провідних спортучилищ і Олімпійського коледжу»П’ятеро вихованців ЛУФК запрошені до юнацької збірної з футболуФутболісти ЛУФК ФК «Львів» перемогли, але з «Зимового кубку» вибули Андрій Маркович – володар Суперкубка ЕстоніїОлег Голодюк відкрив рахунок голам в угорському чемпіонатіСікан, Харжевський і Слива обмінялись перемогами з ІзраїлемДенис Слюсар заграв з Ізраїлем