46 років1971 - 2017
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Склад навчально-тренувальних груп


 
 Навчально – тренувальна група № 45
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчителі зі спорту Вільчинський В.Н. – 12 год., Павлюх І.Б. – 12 год.
1.  
Горох Валентин
2001
11 клас
ІІ
 
2.  
Калинчук Тимофій
2001
11 клас
ІІ
 
3.  
Слічний Степан
2001
11 клас
ІІ
 
4.  
Мартиняк Юрій
2001
11 клас
ІІ
за інд. планом
5.  
Мельнійчук Вадим
2001
11 клас
ІІ
за інд. планом
6.  
Наконечний Роман
2001
11 клас
ІІ
 
Примітка: Мартиняк Ю., Мельнійчук В. – резерв збірної команди України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 46
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчителі зі спорту  Родак С.М. – 6 год.,  вакансія – 18 год.
1.  
Денега Артем
2001
11 клас
ІІ
 
2.  
Данилюк Артем
2001
11 клас
ІІ
 
3.  
Мудрик Владислав
2001
11 клас
ІІ
 
4.  
Романік Микола
2001
11 клас
ІІ
за інд. планом
5.  
Гудзінський Вадим
2001
11 клас
ІІ
за інд. планом
6.  
Сікан Данило
2001
11 клас
ІІ
за інд. планом
Примітка: Гудзінський В., Романік М., Сікан Д. – резерв збірної команди України
 
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 47
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчителі зі спорту Павліш Т.Р. – 21 год.,Родін О.Д. – 6 год.
1.  
Бідний Мирон
2001
11 клас
ІІ
 
2.  
Сич Олексій
2001
11 клас
ІІ
 
3.  
Лісовик Роман
2001
11 клас
ІІ
 
4.  
Козак Богдан
2001
11 клас
ІІ
 
5.  
Лукіянчук Дмитро
2001
11 клас
ІІ
 
6.  
Губицький Олександр
2001
11 клас
ІІ
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 48
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчителі зі спорту Дмитрасевич Я.І. – 12 год., Павліш Т.Р. – 15 год.
1.  
Борисенко Вячеслав
2002
10 клас
І
 
2.  
Бойчук Олег
2002
10 клас
І
 
3.  
Фокащук Назарій
 
 
 
 
4.  
Мокрик Мар’ян
2002
10 клас
І
 
5.  
Слюсар Денис
2002
10 клас
І
 
6.  
Раделицький Юрій
2002
10 клас
І
 
7.  
Кривенко Давид
2002
10 клас
ІІІ
 
8.  
Дуб Андрій
2002
10 клас
ІІІ
 
9.  
Ходукін Михайло
2002
10 клас
І
 
10.         
Гулевський Дени
2002
10 клас
І
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 49
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчителі зі спорту Лобасюк В.С. – 12 год., Данилюк В.О. – 6 год., вакансія – 9 год.
1.    
Яблонський Андріан
2002
10 клас
І
 
2.    
Балога Ярослав
2002
10 клас
І
 
3.    
Буртник Василь
2002
10 клас
І
 
4.    
Яремчук Вадим
2002
10 клас
І
 
5.    
Стень Сергій
2002
10 клас
І
 
6.    
Сущак Назар
2002
10 клас
І
 
7.    
Дідик Роман
2002
10 клас
І
 
8.    
Мартинюк Дем’ян
2002
10 клас
ІІІ
 
9.    
Боднар Тарас
2002
10 клас
ІІІ
 
10.         
Дяк Святослав
2002
10 клас
ІІІ
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 50
Тренувальне навантаження – 24 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Родін О.Д. – 24 год.
1.    
Толстяк Дмитро
2003
9 клас
ІІ
 
2.    
Назарчук Роман
2003
9 клас
ІІ
 
3.    
Савчук Гліб
2003
9 клас
ІІ
 
4.    
Марків Павло-Ростислав
2003
9 клас
ІІ
 
5.    
Сапуга Марко
2003
9 клас
ІІ
 
6.    
Хлань Максим
2003
9 клас
ІІ
 
7.    
Кашперук Іван
2003
9 клас
ІІ юн.
 
8.    
Дурдас Андрій
2003
9 клас
ІІ
 
9.    
Хомутовський Вадим
2003
9 клас
ІІ
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 51
Тренувальне навантаження – 24 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Павлюх І.Б. – 24 год.
1.    
Кашуба Михайло
2003
9 клас
ІІ
 
2.    
Юришка Віталій
2003
9 клас
ІІ
 
3.    
Петрук Нікіта
2003
9 клас
ІІ
 
4.    
Малакі Олексій
2003
9 клас
ІІ
 
5.    
Махінка Денис-Павло
2003
9 клас
ІІ
 
6.    
Груша Микита
2003
9 клас
ІІ
 
7.    
Охоцький Назарій
2003
9 клас
ІІ
 
8.    
Чорний Михайло
2003
9 клас
ІІ
 
9.    
Попівняк Марк
2003
9 клас
ІІ
 
10.         
Васютик Денис
2003
9 клас
ІІ
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 52
Тренувальне навантаження – 24 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Лобасюк В.С. – 24 год.
1.    
Дубовий Іван
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
2.    
Дацюк Андрій
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
3.    
Штифанович Олександр
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
4.    
Гриньків Дмитро
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
5.    
Ібрагімов Роман
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
6.    
Шарабура Єгор
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
7.    
Шомко Василь
 
8 клас
 
 
8.    
Тельмінов Данило
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
9.    
Ганяк Іван
2004
8 клас
І
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 53
Тренувальне навантаження – 24 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Дмитрасевич Я.І. – 24 год.

1.    
Глушко Іван
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
2.    
Шарун Володимир
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
3.    
Матвіїв Юрій
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
4.    
Яроцький Тарас
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
5.    
Гавронський Василь
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
6.    
Козловський Денис
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
7.    
Кукуруза Вадим
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
8.    
Краснобокий Юрій
2004
8 клас
ІІІ юн.
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 54
Тренувальне навантаження – 24 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Вільчинський В.Н. – 24 год.

1.    
Котрич Віталій
2005
7 клас
ІІ юн.
 
2.    
Рожко Дмитро
2005
7 клас
ІІ юн.
 
3.    
Пастух Олександр
2005
7 клас
І юн.
 
4.    
Гриньчук Назар
2005
7 клас
ІІ
 
5.    
Фетько Олександр
2005
7 клас
ІІ юн.
 
6.    
Коваленко Дмитро
2005
7 клас
б/р
 
7.    
Романчук Іван
2005
7 клас
ІІ
 
8.    
Дебич Василь
2005
7 клас
ІІІ юн.
 
9.    
Фостик Максим
2005
7 клас
ІІ юн.
 
10.         
Янович Акім
2005
7 клас
ІІ
 
11.         
Сморжанюк Володимир
2005
7 клас
І юн.
 
12.         
Савчин Володимир
2005
7 клас
ІІ юн.
 
13.         
Блащук Костянтин
2005
7 клас
ІІ юн.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Футбол

Футбол

Степан Струк: «Ще коли вчився в ЛУФК, то мені завжди подобались тренування в залі»Хлань, Данилюк і Харжевський – претенденти на найкращих юних футболістів УкраїниПрем’єрний гол Артема Хоцяновського у українській прем’єр-лізіВолодимир Сениця дебютував в основі «Карпат»Осінню частину чемпіонату України футболісти ЛУФК завершили серед лідерівГуцуляк Англію не осиливСлива, Куртяк і Харжевський заграють з ДанієюУ грі з мукачівцями Раделицький відзначився покеромНелегкі перемоги футболістів ЛУФК над ужгородською СДЮШОРУ дербі з ФК «Львовом» сильнішими були футболісти ЛУФКПеремоги над «Буковиною» поправили турнірне становище команд ЛУФКУ груповому турнірі Євро-2018 відзначився Данило СіканУ грі з «Волинню» Раделицький відзначився покеромФутболісти ЛУФК кваліфікуються до фіналу «Кубка майбутніх талантів»Ременюк і Веремієнко кваліфікувались до еліт-раунду Євро-2018