48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : У Варшаві футболісти шості


Команда футболістів 8 класу Львівського училища фізичної культури (тренер Олег Родін) 9-11 грудня 2011р. виїжджала у Варшаву, де взяла участь у чемпіонаті польської столиці з футзалу серед гравців 1998р.н.
Впордовж турніру хлопці тричі перемогли, один раз заграли унічию і тричі програли – в результаті посіли 6 місце.
Результати ігор команди ЛУФК: «Олімпія Ельбльонд» 4:1, СК «П’ясечно» 0:3, «Гурнік» Забже 7:3, «Унія» Варшава 1:3, СК «Дельта» Варшава 2:2, «Борута» Згерш 6:1, СК «Гнєзно» 3:4.
Підсумкові результати турніру: 1. «ОСК» м.Ольштин 2. СК «Пясечно» 3. «Унія» Варшава 4. СК«Дельта» м.Варшава 5. СК «Гнєзно» 6. «Карпати» м.Львів
У Варшаві команда перебувала під брендом ФК»Карпати», з яким училище тісно співпрацює на запрошення спортивного клубу «Дельта».

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Амбросій Чачуа перебрався до ГрузіїМикола Морозюк перейшов у турецький «Різеспор»Хлань і Савчук запрошені до збірної на «Кубок розвитку-2019»Степан Родак: «Географію дитячого футболу треба розширювати, а не звужувати»Володимир Шаран – найкращий тренер українського футболуУ клубному заліку ДЮФЛ футболісти ЛУФК на другому місціЛУФК відвідав директор футбольної академії з польського Риманіва Даріуш ЄнцковскіФутболісти ЛУФК – кандидати до збірних дізналися суперників у європейських чемпіонатахМудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»Андрій Маркович – чемпіон ЕстоніїДолю матчу юніорських «Карпат» з «Олександрією» вирішив Роман ЛісовикХлань і Петрук грали з ТуреччиноюФутболісти ЛУФК розтрощили хмельницьке «Поділля»Хлань і Петрук запрошені до збірної