ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Стикові ігри футболістів – 17 і 22 травня


Дитячо-юнацька футбольна ліга України прийняла рішення про дату і час проведення стикових ігор чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2011/2012р.р., у вікових категоріях U-14 i U-16. Отож, команди Львівського училища фізичної культури зустрічаються:

 
17 травня:
U-14: УФК м.Львів – «Динамо» м.Київ, гра відбудеться у Дублянах, на стадіоні аграрного університету. Початок гри – о 12год.
U-16: РУФК м.Київ – УФК м.Львів, гра відбудеться у м.Києві, на стадіоні Республіканського училища фізичної культури (вул. Матеюка,4, метро «Лісова»). Початок – о 12 год.
 
22 травня:
U-14: «Динамо» м.Київ – УФК м.Львів, грав відбудеться у м.Києві на базі ДЮСШ «Динамо» (вул. Салютна,35, метро «Сирець»). Початок гри о 12год.
U-16: УФК м.Львів – РУФК м.Київ, гра відбудеться у Дублянах, початок – о 12год.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Хет-трики Сікана і Раделицького на старті футбольного чемпіонатуЮрій Мокрицький: «Мене побачили і в сьомому класі запросили в спортінтернат»Горох, Данилюк і Сікан запрошені до юнацької збірної на турнір у ПольщіВеремієнко заграє на турнірі у СербіїУ грі з росіянами у Празі жирну крапку поставив Петро ХаржевськийФутболісти ЛУФК - переможці міжнародного турніру "Кубок "Карпат"Мельнійчук, Данилюк і Сікан – бронзові лауреати меморіалу БанніковаВихованці ЛУФК забивають за юніорські «Карпати»В обоймі Сергія Попова п’ятеро цьогорічних випускників ЛУФКДанилюк і Сікан заграють на меморіалі Віктора БанніковаТретій дубль Володимира Гладкого на старті футбольного чемпіонатуВихованці ЛУФК у «Скалі» забивають дублямиЮніорські «Карпати» стартували з перемогиДругий дубль Гладкого за «Скалу»До оновлених юніорських «Карпат» Тлумак залучив 13 вихованців ЛУФК