ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : ЛУФК проводить зустрічі з героями книги «Сто футболістів Львова»


3 травня 2012 р. Львівським училищем фізичної культури була організована зустріч з героями книги Івана Яремка «100 футболістів Львова» - Володимиром Данилюком та Олегом Родіним. У бібліотеці-філіалі № 19 централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова з ними спілкувалися футболісти 7 та 8 класів училища, а також учні середньої школи № 46, що перемогли на першості Франківського району серед загальноосвітніх шкіл з футболу.
Для учнів училища це свято було особливим, адже Володимир Данилюк і Олег Родін не лише працюють тренерами з футболу в ЛУФК, а й опікуються саме 8 класом. Не приховуючи справжнього шквалу емоцій, хлопці ставили безліч запитань своїм зірковим вчителям. Багато цікавого дізналися юні футболісти про наставників.
Варто поваги вже те, що на протязі більш, ніж 30-ти років ніхто не зумів перевершити досягнення їх тренера Володимира Данилюка. У часи своєї гравецької діяльності він, виступаючи за ФК «Карпати», у 287 проведених матчах став автором 88 голів, за що удостоєний звання кращого бомбардира в історії «Карпат». «Це була велика школа футболу, а Данилюк був добрим учнем, бо, ставши тренером, зумів виховати плеяду хороших майстрів…» (цитата з кн. І.Яремка). Серед них найвідоміші футболістам училища Володимир Татарчук – переможець Олімпійських ігор у Сеулі 1988 року (за підготовку якого Данилюку присвоїли звання Заслуженого тренера України) та Роман Гнатів, який тепер також працює вчителем футболу в стінах училища.
По-новому подивилися восьмикласники ЛУФК і на Олега Родіна. Він – гравець «Карпат», олімпійської та збірної команд СРСР - 1979р. входив до списку кращих футболістів країни. Олегу Родіну випала честь протистояти на футбольних полях самому Олегу Блохіну, «таким зіркам світового футболу як Ханс Мюллер (Німмеччина) чи Мішель Платіні (Франція)». Чи не мрія кожного хлопчиська?!
А скільки любові і шани читалося в очах хлопців, коли дізналися вони про нелегкий життєвий шлях свого тренера. В одному з матчів Олега вдарили шипами у коліно, травма була настільки серйозною, що не дозволила йому продовжувати кар’єру. Та він не зламався – вистояв, і всупереч всьому виходив на футбольні поля – тепер вже в якості тренера Львівського училища фізичної культури. Серед його знаних вихованців Олег Гарас, Юрій Габовда, Максим Фещук, а також вже сьогоднішні тренери училища Іван Павлюх і Андрій Сапуга.
Наприкінці свята усі охочі отримала автографи Володимира Данилюка, Олега Родіна та автора книги Івана Яремка.
17 травня о 14 год. відбудеться зустріч з іще одним героєм книги Івана Яремка Ігорем Кульчицьким – популярним львівським футболістом, півзахисником і капітаном «Карпат», володарем Кубка СРСР. Знайомитимуться з капітаном «на прізвисько Куля» футболісти 9 класу Львівського училища фізичної культури та учні стрілківської школи-інтернату.

Підготувала Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Хет-трики Сікана і Раделицького на старті футбольного чемпіонатуЮрій Мокрицький: «Мене побачили і в сьомому класі запросили в спортінтернат»Горох, Данилюк і Сікан запрошені до юнацької збірної на турнір у ПольщіВеремієнко заграє на турнірі у СербіїУ грі з росіянами у Празі жирну крапку поставив Петро ХаржевськийФутболісти ЛУФК - переможці міжнародного турніру "Кубок "Карпат"Мельнійчук, Данилюк і Сікан – бронзові лауреати меморіалу БанніковаВихованці ЛУФК забивають за юніорські «Карпати»В обоймі Сергія Попова п’ятеро цьогорічних випускників ЛУФКДанилюк і Сікан заграють на меморіалі Віктора БанніковаТретій дубль Володимира Гладкого на старті футбольного чемпіонатуВихованці ЛУФК у «Скалі» забивають дублямиЮніорські «Карпати» стартували з перемогиДругий дубль Гладкого за «Скалу»До оновлених юніорських «Карпат» Тлумак залучив 13 вихованців ЛУФК