48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Володимир Бідловський: «Я завжди хотів повернутися у «Карпати»


В ЗМІ з'явилася інформація про те, що екс-гравець молодіжної збірної України, вихованець Львівського училища фізичної культури Володимир Бідловський (вип. 2005р.), який на правах оренди виступає за першолігову «Кримтеплицю» із Молодіжного повертається у "Карпати". Як мінімум зимові збори 24-річний футболіст проведе з зелено-білими. Кореспондент вирішив дізнатися, чи дійсно талановитий вихованець школи львів'ян отримав шанс повернутися в рідну команду.
- Володя, можна привітати Вас з наданим шансом від Ніколая Костова?
- Напевно, так. Мені повідомили, що 9-го січня я повинен прибути в розташування команди, яка вперше збереться в цьому році.
- Чи був у Вас попередня розмова з головним тренером?
- Ні. На жаль, особисто з ним я поки не знайомий. Мені подзвонили керівники команди і сказали, що Костов хоче подивитися мене на зборах.
- На даний момент Ви пов'язані з "Карпатами" контрактом. Як довго він буде ще діяти?
- Контракт буде дійсний ще півтора року.
- Виступаючи в "Кримтеплиці", у Вас виникали думки, що ще є можливість повернутися до Львова?
- Я завжди хотів повернутися в "Карпати", але на той момент наші шляхи трохи розійшлися. Але після кубкової гри між "Кримтеплицею" та "Карпатами", яка відбулася у вересні, представники клубу сказали, що львівська команда на мене розраховує.
- Тобто, дограючи рік в Молодіжному, Ви вже готувалися боротися за місце в складі "Карпат"?
- Так. Дуже хотів якнайшвидше приступити до тренувань в "зелено-білої" формі. Тим більше, в команді дуже багато моїх друзів.
- Кого саме маєте на увазі?
- По-перше, Ігоря Ощипка. Також Роман Мисак, з яким разом грали в "Кримтеплиці". Сюди можу віднести Голодюка і Ткачука.
- Період, проведений в "Кримтеплиці" згадуєш із теплотою?
- Безумовно. Це стосується колективу та ігрових моментів. У мене було дуже багато ігрової практики. Мені довіряли, і я грав майже в кожній грі від свистка до свистка. Це великий плюс для будь-якого футболіста. Кримська команда мені дуже допомогла.
- Керівництво тепличників поставилося з розумінням?
- Звичайно. Тим більше, що у мене з президентом дуже хороші стосунки.
- Стежив за "Карпатами" постійно?
- Коли був час, то завжди дивився матчі. Крім того, телефонував хлопцям.
- Якщо уявити ситуацію, що львів'яни не запропонували повернутися. Чи було бажання виступати в "Кримтеплиці", або Ви підшукували б собі нову команду?
- Варіанти були, кілька команд цікавилися мною, але я навіть не розглядав їх тому, що у мене є мета - я хочу грати в "Карпатах".
Автор: Любомир КУЗЬМЯК, www.galsports.com

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Задерейко і Слива потрапили у поле зору Фабрі ГонсалесаОснову юніорських «Карпат» у новому сезоні складуть вихованці ЛУФКФутболісти ЛУФК успішно стартували на «Зимовому кубку ДЮФЛУ-2019»Голодюк приєднався до Габовди в угорському «Халадаші»Амбросій Чачуа перебрався до ГрузіїМикола Морозюк перейшов у турецький «Різеспор»Хлань і Савчук запрошені до збірної на «Кубок розвитку-2019»Степан Родак: «Географію дитячого футболу треба розширювати, а не звужувати»Володимир Шаран – найкращий тренер українського футболуУ клубному заліку ДЮФЛ футболісти ЛУФК на другому місціЛУФК відвідав директор футбольної академії з польського Риманіва Даріуш ЄнцковскіФутболісти ЛУФК – кандидати до збірних дізналися суперників у європейських чемпіонатахМудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»Андрій Маркович – чемпіон Естонії