Футбол : Футболісти ЛУФК зустрінуться з київським «Динамо»

Олексій Гуцуляк4 липня 2013р. у Львові відбулися ігри третього, заключного туру групової стадії фінальної частини чемпіонату України з футболу серед юнаків віком до 17 років.
Суперником Львівського УФК була команда спорідненого закладу – РВУФК м.Київ. Гра проходила під диктовку наших хлопців. Рахунок 3:2 на нашу користь зовсім не відображає хід подій на футбольному полі. Львів’яни переважали киян у всіх компонентах гри: індивідуальній майстерності, командних взаємодіях, кращій функціональній готовності. Першим у нашій команді відзначився Олексій Гуцуляк (на фото), який наприкінці першого тайму чудово розібрався у штрафній суперника, накрутив захисника і низом послав м’яча у кут воріт.
Відразу по перерві рахунок став 2:0. Гол з пенальті забив Володимир Гладкий. Ще через п’ять хвилин Гладкий знову забиває – 3:0. До речі, це п’ятий гол Володимира на турнірі і він впевнено очолює список бомбардирів.
І лише після цього киянам вдалося забити два голи престижу.
Отож, команда ЛУФК стала переможцем групи «Б» і тепер у півфіналі турніру зустрінеться з київським «Динамо». Гра відбудеться 5 липня о 17 год. на стадіоні СКА. Іншу півфінальну пару склали донецький «Шахтар» і дніпропетровський «Дніпро». Їхня зустріч пройде на СКА о 19 год.
Результати інших матчів ІІІ туру змагань:
- «Динамо» Київ – «Інтер» Дніпропетровськ – 2:1
- «Шахтар» Донецьк – СДЮШОР Ужгород – 5:0
- «Дніпро» Дніпропетровськ – «Чорноморець» Одеса – 3:0
Підсумкові турнірні таблиці групової стадії змагань:
Група А:
1. «Шахтар» Донецьк - 7 очків (різниця м’ячів 8:0)
4. «Чорноморець» Одеса – 1 (2:6)

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"