48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Тарас Пучковський на перегляді у молодіжній збірній


      Вихованець Львівського училища фізичної культури і заслуженого тренера України Ярослава Дмитрасевича Тарас Пучковський (вип. 2011р.) отримав запрошення до молодіжної збірної команди України з футболу на підготовку до участі у Кубку Співдружності, який з 24 січня до 2 лютого 2014р. пройде у м.Санкт-Петербурзі (Російська Федерація).
Окрім Тараса до участі у турнірі запрошений випускник 2010р. Михайло Писко (вчитель футболу Олег Родін).
Нагадаємо, що сьогодні Тарас Пучковський є гравцем молодіжного складу львівських «Карпат», а права на Михайла Писка належать донецькому «Шахтарю».
Календар ігор молодіжної збірної України на груповому етапі міжнародного турніру «Кубок Співдружності»:
24 січня – Киргизія;
25 січня – Естонія;
27 січня – Таджикістан.
Окрім названих команд участь у турнірі беруть Білорусь, Казахстан, Литва, Латвія, Молдова, Туркменія, Узбекистан та Росія.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Футболісти ЛУФК розпочали весняну частину юнацьких чемпіонатів УкраїниЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання здібних юних футболістівЛьвівське училище фізичної культури – переможець «Першості найкращих» у клубному залікуПетро Харжевський дебютував за «Карпати»На всеукраїнських турнірах «Першість найкращих» визначилися переможціНаймолодші футболісти ЛУФК – переможці турніру «Весняні ластівки Буковини»На «Першості найкращих» серед навчальних спортивних закладів відбувся ІІ тур В Україні стартувала серія турнірів з футболу під загальною назвою «Першість найкращих»Степан Родак: «Першість найкращих – спільний проект провідних спортучилищ і Олімпійського коледжу»П’ятеро вихованців ЛУФК запрошені до юнацької збірної з футболуФутболісти ЛУФК ФК «Львів» перемогли, але з «Зимового кубку» вибули Андрій Маркович – володар Суперкубка ЕстоніїОлег Голодюк відкрив рахунок голам в угорському чемпіонатіСікан, Харжевський і Слива обмінялись перемогами з ІзраїлемДенис Слюсар заграв з Ізраїлем