48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Тарас Пучковський на перегляді у молодіжній збірній


      Вихованець Львівського училища фізичної культури і заслуженого тренера України Ярослава Дмитрасевича Тарас Пучковський (вип. 2011р.) отримав запрошення до молодіжної збірної команди України з футболу на підготовку до участі у Кубку Співдружності, який з 24 січня до 2 лютого 2014р. пройде у м.Санкт-Петербурзі (Російська Федерація).
Окрім Тараса до участі у турнірі запрошений випускник 2010р. Михайло Писко (вчитель футболу Олег Родін).
Нагадаємо, що сьогодні Тарас Пучковський є гравцем молодіжного складу львівських «Карпат», а права на Михайла Писка належать донецькому «Шахтарю».
Календар ігор молодіжної збірної України на груповому етапі міжнародного турніру «Кубок Співдружності»:
24 січня – Киргизія;
25 січня – Естонія;
27 січня – Таджикістан.
Окрім названих команд участь у турнірі беруть Білорусь, Казахстан, Литва, Латвія, Молдова, Туркменія, Узбекистан та Росія.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Амбросій Чачуа перебрався до ГрузіїМикола Морозюк перейшов у турецький «Різеспор»Хлань і Савчук запрошені до збірної на «Кубок розвитку-2019»Степан Родак: «Географію дитячого футболу треба розширювати, а не звужувати»Володимир Шаран – найкращий тренер українського футболуУ клубному заліку ДЮФЛ футболісти ЛУФК на другому місціЛУФК відвідав директор футбольної академії з польського Риманіва Даріуш ЄнцковскіФутболісти ЛУФК – кандидати до збірних дізналися суперників у європейських чемпіонатахМудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»Андрій Маркович – чемпіон ЕстоніїДолю матчу юніорських «Карпат» з «Олександрією» вирішив Роман ЛісовикХлань і Петрук грали з ТуреччиноюФутболісти ЛУФК розтрощили хмельницьке «Поділля»Хлань і Петрук запрошені до збірної